Kutija 306c

Kutija 306c

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kojih bi dimenzija bi bila idealna kutija za 306 ticu,jel kompres,sa portom il vec kako god ?:icon_question:
 
BR 45-50tak Litara.. tj ako ides na nabijanje i glasnocu.. ako hoces da malo preciznije al dosta tise svira onda kompresija 30tak Litara..
 
Član
Hvala drug,a bil mi mogao napisati detaljnije ako ti nije problem,dimenzije,duzinu porta i slicno a idem na nabijanje i glasnocu;) hvala
 
sta slusas od muzike? pa valjda dimenzije znas sam izracunat, vidi kako ti pase najbolje u gepek.. litraza = duzina x visina x sirina ..
 
Član
mjere uzmi u decimetrima a ne u centimetrima tako da kad pomnozis, onaj broj koji ti ostane ti je ustvari litraza kutije

Primjer:

Visina: 30cm = 3dm
Duzina: 45cm = 4,5dm
Sirina: 35cm = 3,5dm

Litraza = 3 x 4,5 x 3,5 = 47,25 LITARA


;)
 
Član
Hvala drug,ma kidisalo mi vise... nemogu ja bez svojih spl-ova pobudali sa 306 ticom,to se i necuje nikako,moram doci do para pa nesto havetno uzet...
 
Član
The_Dag je napisao(la):
Hvala drug,ma kidisalo mi vise... nemogu ja bez svojih spl-ova pobudali sa 306 ticom,to se i necuje nikako,moram doci do para pa nesto havetno uzet...

:dojke: vidi sta imam za tebe :lol: ...
 
meni je 306c u nekih 60litara sa 4inx10in portom lomila jugica na 350rms samo je zwuk bio ocajan,snage u izobilju ali ton nikakaw u swakom slucaju sub nije los za te pare kolko kosta , dosta bolje radi u kompresiji ali je pa i mnogo tih tako da je po meni to samo gruvaina od zvucnika!
 
Član
vjerovatno ti je kutija bila na smjesno niskom tuningu pa zato nisi imo tona, vjeruj kad se kutija tunira kako treba dobijes i to i nabijacinu ;) ... moja stara kutija ti je cist primjer :cool: ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top