Kupujme kablove 25mm2 za pojacalo!!!!

Kupujme kablove 25mm2 za pojacalo!!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E raja ako ima neko da ponudi da se dogovorimo jer trebaju mi svi kablovi potrebni da spojim pojacalo sa ostalim tj hocu da spojim 4 zvucnika na pojacalo i pojacalo na akumulator i cd ;) ;)
Jer nabavio sam pojacalo 360wati i 2 zvucnika jos cu uzeti dva zvucnika i te kablove :icon_smile: ;)
 
BHT Ovisnik
otiđu u centar 2 na ćosku ondje kod mljekare imas Plin Komerc,znaci s vrha avenije prema mljekari na onom skretanju,tamo imas jeftinih setova
 
Član
CoL3 je napisao(la):
otiđu u centar 2 na ćosku ondje kod mljekare imas Plin Komerc,znaci s vrha avenije prema mljekari na onom skretanju,tamo imas jeftinih setova

gori iznad kartinga jel :icon_question: :icon_question:

CoL3 je napisao(la):
otiđu u centar 2 na ćosku ondje kod mljekare imas Plin Komerc,znaci s vrha avenije prema mljekari na onom skretanju,tamo imas jeftinih setova

Hvala ti kingu ;) :icon_smile:evo naso sam na internetu otic cu pogledati ;)
 
BHT Ovisnik
hmmm ne,ides od hotela Ere prema aveniji,prođes onu bezninsku pumpu Centrum,i dalje pici pravo,onda se lijevo odvaja za centar ORCA,a ovo se nalazi 20m od raskrnice pravo s desne strane,nemozs fuliti
 
Član
Skrabo ak ne bude tu, evo ti od marka, uzmi 10mm2 ti je sasvim dovoljno.... A vec sam ti rekao tko jos prodaje kablove, pa se mozes cuti i sa njim....
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Skrabo ak ne bude tu, evo ti od marka, uzmi 10mm2 ti je sasvim dovoljno.... A vec sam ti rekao tko jos prodaje kablove, pa se mozes cuti i sa njim....

Mislis da je dovolnjo 10mm2 :icon_question: :icon_question:
Volio bi makar 16mm2 :icon_smile:

evo naso sam onoga momka sto si mi reko i upitao cekam odgovor..

Samo neznam ako nema on bili uzeo 10mm2 od Marka ili Adia jel malo????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top