Kupujem VW-a ili onog drugog

Kupujem VW-a ili onog drugog

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam donekle ogranicen budzet... uglavnom treba mi auto sa dizel motorom, pozeljan bi bio turbo dizel, i veoma mi je bitno da nemam velikih ulaganja u motor i limariju!
Ukoliko neko ima auto na prodaju ili poznaje nekoga da prodaje pouzdan auto neka me kontaktira na PM il nek spama po oglasu (Roki ce svejedno obrisati ;))...
U obzir dolaze:

- Golf 2 facelift u sto originalnijem stanju, pozeljan sa petoro vrata;
- Golf 3, bez nekih astro cifri, nisam bas pri lovi da placam hirove naseg mentaliteta;
- Polo 6n, moze i benzinac 1.0;




- mercedes W201... 190D, iskljucivo u originalnom stanju bez spojlera i modifikacija... mada mercedes je zadnja opcija jer za novac s kojim raspolazem ne mogu naci ono sto zelim.

Prekucane divljake lako provaljujem:D!
 
Član
upravo tako, Damir zna koji su moji favoriti, Golf 2 TD...
Nesto slicno Noketovom...samo u stock varijanti!
 
Legend
jesi gledao vedinu tricu ?
ne znam koliko si ogranicen budzetom, ali sto se tice mk3, ono je veeeliki german !:D
 
Član
imam ti ja dvicu TD duboki branici, siroka lajsna, alu 14ke, crvena boja, registrovan do 8mjeseca naredne godine farban prije mjesec i po, promjenjen mjenjac, lamela i jos svasta da ne nabrajam reci mi ponudu na PM koliko dajes kesha
 
Član
To se kaze:
"imam ti ja dvicu TD duboki branici, siroka lajsna, alu 14ke, crvena boja, registrovan do 8mjeseca naredne godine farban prije mjesec i po, promjenjen mjenjac, lamela i jos svasta da ne nabrajam". Dodji ako hoces i pogledaj, mogu ti i slike dati... Moja cijena je ta i ta, mozemo (ili nemozemo) se dogovorit oko cijene... fixna je, nije fixna. To i to je godiste...

a ne vako jadno opisat i josh na kraju reci reci koliko dajes? prvo smislis sta napisat pa onda tastatura u ruke.
 
Član
Nasao sam auto!
ono drugo :D (ne Damire nije Mercedes).

u sredu cu ga ako Bog da preuzeti...
moze lock...
posto je ovo bio oglas, sa preporucenim spamom doduse...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top