kljuc skakavac

kljuc skakavac

Član
na golfu 4 imam kljuc bez skakavca i sada sam mislio da taj kljuc ubacim u skakavac ali problem je u tome sto sam mislio taj kljuc urezati u skakavac ali nemoze zbog one plastike(na slici je zaokruzena) jer kada bih kljuc izrezao nebi nista drzalo je bi bilo bas blizu te plastike
postavi.com
[/URL][/img]
 
Član
Je li imas skakavac? Ne znam mogu li se ovi kljucevi pravit, ali ako mogu, kopiras ga i taj kopirani brusis i ubacivas u skakavac i zasarafis. Ako ti nije orginal skakavac nego onaj sto je doso sa zakljucavanjem onda pripazi jer ti se moze ono gore sjebat pa da ti vazda bude otvoren.
 
Član
a da odes izradis kljuc ? i samo prebacis ''kod'' iz kljuca u skakavac ?

ovde sm i ja i prethodna dva posta dali iste odgovore :9 u isto vrijeme :), jamislim da je problem rijesen
 
Član
znam ja to ali nebih to radio imam skakavac na kojem je daljinsko a da kopiram kljuc nije nimalo isplativo nego me zanima kako bi se moglo izvesti bez kopiranja a za code mi je lako samo ga ubacim u skakavac
 
Član
nevjerujem da je skupo kopiranje kljuca? konstrukciaj kljuca mi neizgled anesto posebna u odnosu na ostale
 
Član
taj kljuc je skup u ovlastenom zboig imobilajzera...inace mislim da ne bi treba biti nesto pretjerano skup kad ga kopiras kao "obicni"
 
Top