Kenwood zakljucan

Kenwood zakljucan

hajmo muzicari moji,nikad nisam postovo u ovom forumu ja mislim,prvi mi put :D

Elem,uz crx-a dobismo neki Kenwood KDC-W3537 ali kad ga upalim pise samo "protect" i ne reaguje ni na sta.

Podaci sa naljepnice:

KE 1331 V050 1892

Ili jos lakse ovako :D

dsc06922t.jpg

By erol_brcak at 2010-10-17

Pomagajte ako znate i mozete sta mi je ciniti ;)
 
Član
Ajd probaj ga upaliti a da ti ni jedan zvucnik nije spojen
The speaker wire has a short-circuit or touches the chassis of the vehicle,and then protect function is activated.Wire or insulate the speaker cable properly and press the RESET button.If the protect code does not disapear consult your nearest service center
MANUAL
 
OK,hvala druze moj dobri,probat cu tek kroz nekoliko dana,jer crx ocerupan skroz,a u civicu neam ni klablove dovedene do plejera :)
 
Član
Isto se desilo i kod mene, isti je Kenwood od Madzida ga kupio! Uglavnom moras jednu tipku drzati duze mozda nekih 5-10 sex, ali da me ubijes ne znam sad koju! Uglavnom probaj sve redom ili probaj onaj mali klincic Reset!
 
Član
Iskreno kontam da je tokom sudara imao spoj zica do zvucnika ili slicno !
Spoji ga bez zvucnika a ako bude opet isto RESET bi ti trebao rjesiti, i ne odugovlaci vec probaj i javi sta je bilo :)
 
Član
ja juce spajao drugu isti ovakav player,a prije toga sam citao ovdje u tvojoj temi kako je zakljucan. I imao sam na umu ono sto je davor govorio sa spajanjem zvucnika. Cim sam mu dao struju upalio se,ali je bilo nesto na displayu,nesto kao safe mode,nisam uspio procitat,samo je bljesnulo i onda je samo display bio upaljen,nista nije pisalo. Iskljucio sam mu onaj dzek i izvadio osigurac,i ponovo ga vratio,upalio i sve je kako treba. Dobar player;)
 
Top