KENWOOD KDC4019-ne cita MP3

KENWOOD KDC4019-ne cita MP3

Član
Kao sto u naslovu pise nece da cita MP3 a trebao bi, znali neko mozda neke simptome...one obicne CD-ove cita...:icon_question:
 
mozda laser prljav,,,,,, mp3 zapis je dosta gusci za razliku od audio zapisa, pa je potreban prezicniji snop laserskog svjetla za ocitavanje,,,, rastavi precisti pa javi ;)
 
zen_3dom je napisao(la):
mozda laser prljav,,,,,, mp3 zapis je dosta gusci za razliku od audio zapisa, pa je potreban prezicniji snop laserskog svjetla za ocitavanje,,,, rastavi precisti pa javi ;)

ako nije ovo gore navedeno onda nek pkusa kalibrirati laser,ima sarafcic pokraj njega(kada otvoris) i nek ga lagano okrece na lijevo ili desno i tako ga moze podesiti ili gore pohebati... ja sam tako slucajno popravio burazerov Sony,a vec ga bio odpisao...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
mozda laser prljav,,,,,, mp3 zapis je dosta gusci za razliku od audio zapisa, pa je potreban prezicniji snop laserskog svjetla za ocitavanje,,,, rastavi precisti pa javi ;)

ako nije ovo gore navedeno onda nek pkusa kalibrirati laser,ima sarafcic pokraj njega(kada otvoris) i nek ga lagano okrece na lijevo ili desno i tako ga moze podesiti ili gore pohebati... ja sam tako slucajno popravio burazerov Sony,a vec ga bio odpisao...

ovo moze na vecini lasera, kad neki majistori kazu crko laser. moze mu se pruzit jos koja sekunda zivota na ovaj nacin ( berem onih sto sam ja vidjao na dvd-ovima :) samo treba doosta strpljenja i zivaca milimetri su bitni
 
Član
evo sad sam ga cistio i opet ne cita:icon_mad:....trazio sam taj saraf ali ga kod mene nema:icon_confused:
 
Top