Kazaljke KM sata golf 2

Kazaljke KM sata golf 2

Poz, hteo sam da stavim kazaljke za instument tablu za golfa 4 u golfa 2, koja je procedura kada se zamene kazaljke, neka kalibracija da bi pokazivale tacnu vrednost? Sta sve tu treba
 
Član
@NerminGTD Hvala drug :) I ja sam se jedva nakanio, cim si ti uradio i objelodanio ovdje ja sam sutradan nabavio sat da poskidam kazaljke. Cekao samo sa ebay-a da mi stignu niklovani prstenovi da ga ne rasturam 5x.... Razmisljao sam i o nekim drugim pozadinama, tipa da se odradi kao na golfu 4 koji ima prstenove i crno-bijelu pozadinu ali to vec ode predaleko, ok je i ovako :)
Lp
 
Član
@NerminGTD Hvala drug :) I ja sam se jedva nakanio, cim si ti uradio i objelodanio ovdje ja sam sutradan nabavio sat da poskidam kazaljke. Cekao samo sa ebay-a da mi stignu niklovani prstenovi da ga ne rasturam 5x.... Razmisljao sam i o nekim drugim pozadinama, tipa da se odradi kao na golfu 4 koji ima prstenove i crno-bijelu pozadinu ali to vec ode predaleko, ok je i ovako :)
Lp
posto su prstenovi na e bayu..imal puno prepravki oko kazaljki.
 
Član
Prstenovi 16KM, rodjak u Njemackoj kupio pa kad je dolazio donio mi... Za ostalo ispisacu ti detaljnije u privatnu postu.
Lp
 
Top