kako da spojim svoj player na pojacalo???

kako da spojim svoj player na pojacalo???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kupio sam pojacalo blaupunkt gta 475 i woffer jbl 1200w i 2 pioneer torsistemca po 30rms

sad me zanima kako da spojim svoj player na pojacalo,jer nemam izlaz za cinceve na playeru.a player je Sony cdx-gt20..

pomagaj ko zna :) hvala
 
RE: Help me :)

"nemere" nikako, tj mozda bi i moglo ali ne znam koliko si iskusan s lemilicom, pa da pratis gdje su trebali doci chincevi nalemiti (kod nekih modela bude samo to kvaka a kod nekih imas jos hiljadu jada)

U svakom slucaju savjetujem ti zamjenu kastofona i rijesena stvar, prodaj taj kupi neki s izlazima i miran, da petljas nesto ne isplati se vjeruj mi na rijec ;)
 
RE: Help me :)

zen3dom je napisao(la):
"nemere" nikako, tj mozda bi i moglo ali ne znam koliko si iskusan s lemilicom, pa da pratis gdje su trebali doci chincevi nalemiti (kod nekih modela bude samo to kvaka a kod nekih imas jos hiljadu jada)

U svakom slucaju savjetujem ti zamjenu kastofona i rijesena stvar, prodaj taj kupi neki s izlazima i miran, da petljas nesto ne isplati se vjeruj mi na rijec ;)

znaci to je jedino rijesenje? :(
 
RE: Help me :)

to je najlakse a ponekad i jedino ;);)

Ako ti je sad to skupa investicija skopcaj nesto drugo na to pojacalo, recimo mozes mobitel ili mp3 player, uzmes kabl banana chinc i spojis ;)
 
RE: Help me :)

hm, ali kako ce to momak prikljuciti kad on nema nikakvog chinc izlaza :icon_question::icon_question:
jedino sa izlaza za zvucnike, je li to mislite???
 
Početnik
RE: Help me :)

nemora na jedan moze i na 2 da se nebi desilo kad uradis balance lijevo desno da stane mjuza :)
 
Član
Ili gledati pri kupovini pa uzet pojacalo sa high level input ako vec nema chincheve na playeru :icon_smile:

:icon_exclaim: ide LOCK onda
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top