K woofer

K woofer

Član
kupujem woofer 10ku nista prejako i preglomazno... sa kutijom naravno... ponude ovdje...
 
Član
evo kod mene infinity 10" odlican woofer a cijena 60 km model ref 1000 za ovo para najbolji woofer sto trenutno mozes naci
 
Član
Limp je napisao(la):
mladus je napisao(la):
evo kod mene infinity 10" odlican woofer a cijena 60 km model ref 1000 za ovo para najbolji woofer sto trenutno mozes naci

imas li slika kakvih?
neznam ja to postaviti ali kucaj na google infinity ref 1000 i imas slika koliko hoces a woofer je 250 watt rms 1000 watt peak max znaci to ti je woofer koji moze na svako pojacalo i stvarno ima odlican zvuk
 
Član
mladus je napisao(la):
Limp je napisao(la):
mladus je napisao(la):
evo kod mene infinity 10" odlican woofer a cijena 60 km model ref 1000 za ovo para najbolji woofer sto trenutno mozes naci

imas li slika kakvih?
neznam ja to postaviti ali kucaj na google infinity ref 1000 i imas slika koliko hoces a woofer je 250 watt rms 1000 watt peak max znaci to ti je woofer koji moze na svako pojacalo i stvarno ima odlican zvuk

znam ja to legendo nego da vidim sliku u kakvom je stanju...
 
ovaj infinity je odlican woofer, pogotovo za te pare, netreba mu puno snage i jako je brz i super svira. moja preporuka.. ;)

daleko bolje od nekog pioneera sonya i sl..
 
Član
stanje mu je takvo da ima samo jedno tacku od pola cantimetra zarezano tapacirunga i nista vise a to vjerujmi nema nikakve vete sa zvukom koji je evo i drugi clanovi foruma potvrdjuju da je odlican pa nije u pitanju 600km vec 60 i to tije
isto kao da ga dobijes na poklon za te pare. Ja imam vec skoro 40 godina i malo sam ohladio od te muzike pa zato ga prodajem
 
Top