K: Pojacalo i nap. kabel

K: Pojacalo i nap. kabel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima.
potrebno mi je pojacalo u dobrom stanju do 200W sa nap. kablom. Ako neko ima prethodno navedeno, nek posalje cijenu i da vidimo dalje... yo!
 

IGY

Član
moze li preko 200W :)

http://www.bhtuning.com/esx-pojacala-i-woofer-pokloni-t-47489.html
 
ma ovaj trazi pojacalo i kablove sve skupa do 30KM,,,, cuj pojacalo sa 200W max, pih, pa to kao player u autu...
 
Član
aj ovako....imam ti ja pojacalo intersonic maxsound mx215 150w rms-a 2 kanala to ti je 60kerima......a imam ti glajnc nove kablove prosle sedmice ih stavio sebi u auto,i njih cu ti izvaditi za 50 kerima.....ako nadzes sve ovo za stoju igdje castim te;),+ako ti se pokvari imas servis gratis;)....e sad ako zelis nesto jace imam ti i pojacalo od 1500w za 100km i woofer 2x1500w u kutiji za 170km,pa bujrum,dodzes,vidis....poslusas....malo te prodrma....sve sto zelis
 
Član
strujaze je napisao(la):
aj ovako....imam ti ja pojacalo intersonic maxsound mx215 150w rms-a 2 kanala to ti je 60kerima......a imam ti glajnc nove kablove prosle sedmice ih stavio sebi u auto,i njih cu ti izvaditi za 50 kerima.....ako nadzes sve ovo za stoju igdje castim te;),+ako ti se pokvari imas servis gratis;)....e sad ako zelis nesto jace imam ti i pojacalo od 1500w za 100km i woofer 2x1500w u kutiji za 170km,pa bujrum,dodzes,vidis....poslusas....malo te prodrma....sve sto zelis

tvoja ponuda je skroz prihvatljiva, javit cu ti za par sati za detalje i to. pozdrav
 
Član
corradoM je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
aj ovako....imam ti ja pojacalo intersonic maxsound mx215 150w rms-a 2 kanala to ti je 60kerima......a imam ti glajnc nove kablove prosle sedmice ih stavio sebi u auto,i njih cu ti izvaditi za 50 kerima.....ako nadzes sve ovo za stoju igdje castim te;),+ako ti se pokvari imas servis gratis;)....e sad ako zelis nesto jace imam ti i pojacalo od 1500w za 100km i woofer 2x1500w u kutiji za 170km,pa bujrum,dodzes,vidis....poslusas....malo te prodrma....sve sto zelis

tvoja ponuda je skroz prihvatljiva, javit cu ti za par sati za detalje i to. pozdrav

oky-doky;) imas PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top