K: Monoblock(Katanac)

K: Monoblock(Katanac)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci kupujem monoblok po mogucnosti da je neko od ovih: kenwood,esx signum magus...nebi neke lijeve marke... Ponude mogu ovdje ili na PP ;)
 
Član
RE: K: Monoblock

eddo je napisao(la):
a magus nije neka ljeva marka? mislim LOL

Momak je napisao sta ga zanima, ako nemash sta da ponudish, nemoj mu bezze pisat po oglasu ha ya :icon_confused:
 
Član
RE: K: Monoblock

imam sta da mu ponudim brutus bxi2008d 550km ... samo mi nije jasno odkud od svih marki koje valjaju cemu on pita za magusa pa napominje da nece neke lijeve marke ...
 
Član
RE: K: Monoblock

EVo imam ja nesto
http://www.bhtuning.com/p-muzika-t-42145.html#pid686299
 
Član
RE: K: Monoblock

Sta magusu fali npr X1502 ajd nespamajte mi oglas :icon_exclaim: btw nema svak para za neke od tih svih marki......
 
Član
RE: K: Monoblock

to pojacalo sto ti z3k4 prodaje je jace i bolje od magusa za jedno 16 klasa ... ako vec hoces dobar amp za fin budžet, kupuj to od z3k4, a ako hoces ektremno, skupi jos malo pa dodji po brutusa ... davor je isto imo dls cad15 ne znam jel prodo ...
 
Početnik
RE: K: Monoblock

DO KOLIKO NOVACA?

RENEGADE REN 850S 425WRMS @2OHM 199KM NOVO...
 
Član
RE: K: Monoblock

treba mi nesto do oko 200 -250..... Najradije kad bih nasao KAC-9103D ...( najmanje neko od 500-600 rms)
 
Član
RE: K: Monoblock

Drug ja koliko vidim ni ti sam neznas sta hoces,rascisti ti prvo sam sa sobom ,toliko ... xD
 
Član
RE: K: Monoblock

Gledaj izjavio sam kolko imam love za to pojacalo naradije bih kad bi naso neki kenwood navedeni ili kac-8152D bilo ih je najmanje 5 na ovom forumu prodavalo se , ili neki esx.... btw ta pojacala mogu uzet za ove pare koje ja nudim , a da sam htio uzet hifonicsa ili slicno naveo bih ja odma da zelim njega ....Tako da bez suvisnih komentara znam dobro sta zelim a to je pojacalo do 200-"50 km
 
Član
RE: K: Monoblock

Ma kao sto edo rece ovo je za tebe ;)
http://www.pojacalo.com/soundmagus_X1502.htm
738,00 kn = 101.38 euro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top