K/Kupujem passat 3bg,da li iko zna ista o vozilu sa linka str 2

K/Kupujem passat 3bg,da li iko zna ista o vozilu sa linka str 2

Početnik
Kupujem Passat-a 3bg iskljucivo ovakvih osobina i predispozicija:

-obavezno higline model
-da je 2004 ili 2005 godiste nista ispod
-1.9 TDI od 96 kw ili PD motor od 101ks to je sto se tice dizela,sto se tice benzinaca u obzir moze doci samo 1.8 ili 1.8T
-da vozilo nikad nije bilo udarano(pozeljno da nije nikako farbano zbog sitnih ostecenja ali moze proci farbana karambolka,hauba ili sl zbog kamencica ili izgrebanosti ali uz dokaz da je samo to bilo,naravno nesmije biti razlicitih nijansi)
-da je vozilo od prvog ili max drugog vlasnika
-da vozilo posjeduje potpunu servisnu historiju
-da nije "ishabana" unutrasnjost i sl
-u obzir dolaze mnoge boje prednost crna ali mogu i druge ali zeleni nikako
-iskljucivo sedan/limuzina model tako da bez ponude karavana
-da vlasnik dozvoljava provjeru vozila dijagnostikom i kod ovlastenog servisera
-ugl vozilo mora bti u skoro savrsenom stanju


Sto se tice cijene zamolio bih neka se jave vlasnici "normalnih" cijena bez lupanja i sl.Placanje je iskljucivo Keš,znaci bez zamjena i sl.Takodje bilo bi pozeljno da nije 4Motion zbog buduceg spustanja :D a i iskreno nemam potrebe za time,ali-ali ako je vozilo u stvarno extra stanju onda bi i "mogao" proci 4x4 pogon.
Takodje nije bitno gdje se vozilo nalazi na prostoru BiH,ako zadovolava sve uslove nije problem doci bilo gdje.Takodje pozeljno je da je vozilo u fabrickom stanju tj da nije u velikoj mjeri vec tunirano osim spustanja i felgi.Ponuda nemora biti direktno od vlasnika vec ako poznajete nekog da ima ovakvo vozilo a voljan je prodati javite ovdje preko foruma u oglasu,na pm ili na broj telefona:066-059-174,Haris Sarajlic.
Znam da je tesko naci ovakvo vozilo ali kupujem vozilo sebi i zelim da se smirim sa autom minimalno 3-4 godine tako da su ovakvi uslovi.
Hvala ;)
 
Početnik
RE: K/Kupujem passat 3bg

http://www.pik.ba/artikal/2159078/vw-passat-4motion-higline-1-9tdi/

Ovaj gore passat sa linka mi se cini dobar,pricao sam sa covjekom i odo ga pogledati u utorak ili srijedu,zavisi kad covjek mogne.Vozilo je iz gradačca.Da li iko ima info u vezi istog.
Castim pivom i cevapima ko pomogne
 
Top