K: HU CD-MP3 ili USB

K: HU CD-MP3 ili USB

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
kupujem cd-mp3 radio,moze i sa USB-om,nista posebno,jacina nije bitna,brend manje vise,ne bih bas BIRA,moze sony,LG i tako,uglavnom nista specijalno,ponude ovdje ili na pm;)
 
Član
moze li clarion?
nema cd-a
ide SD
ima sto nekih opcija
uglavnom ima i za mob ...ono kao pricanje preko player-a
bijele boje,mjenjas boje osvjetljenja
4x50w
iz uvoza...
jbg,kod mene je u autu ,ali me j*e finansijska situacija...pa sam, promoran da izleti iz auta...
 
BHT Ovisnik
razumijem,al nije meni,kupujem prijatelju,odnosno on trazi ocu,pa mu to ne bi odgovaralo,hoce nesto sasvim normalno,al po mogucnosti eto usb da moze pjesme staviti i to je to
 
Član
ljuboje je napisao(la):
moze li clarion?
nema cd-a
ide SD
ima sto nekih opcija
uglavnom ima i za mob ...ono kao pricanje preko player-a
bijele boje,mjenjas boje osvjetljenja
4x50w
iz uvoza...
jbg,kod mene je u autu ,ali me j*e finansijska situacija...pa sam, promoran da izleti iz auta...

Koliko je ovaj tvoj:icon_question: :icon_question:

Col3 imam ja u golfu CD-mp3 sa izlazima 4x25 dao bih ti ga za 40-50KM kad bi ja nasao neki za 80-90KM sa izlazima 4x45 :cool: :cool:
 
Član
/////Alpine cde 100 eub...nadji na netu pa pogledaj za 180 maraka...imas jos 10 mjeseci garancije sve uz njega kutija i sve dodje....lijep pozdrav
 
BHT Ovisnik
@ skrabo vidit cu jos

@mahir
rekoh ne treba mi nista posebno,samo da nije bira,a ne mora bit ni sony,nesto do oko stoje

@zela
nije meni,ja svejedno nemam upaljac u autu u opremi sve da ocu:D
imam ja sony gt620u ,al ovo treba prijatelju,cuo sam se s error clanom pa cu vidit jel mu otisao player,za sada i dalje u potrazi
 
Član
CoL3 je napisao(la):
@ skrabo vidit cu jos

@mahir
rekoh ne treba mi nista posebno,samo da nije bira,a ne mora bit ni sony,nesto do oko stoje

@zela
nije meni,ja svejedno nemam upaljac u autu u opremi sve da ocu:D
imam ja sony gt620u ,al ovo treba prijatelju,cuo sam se s error clanom pa cu vidit jel mu otisao player,za sada i dalje u potrazi

znam ja da je error imo jedan mp3 pa eto ako ti bude skupo dat cu ja tebi ovaj moj za 40-50KM a ja cu uzeti od errora ;) ;) :icon_question:
 
BHT Ovisnik
nije meni ni malo skup onaj od errora:icon_biggrin: nego neznam jel prodo jer je bio nekom momku zagovorio

rezervirao od errora:icon_smile:
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo je za tebe. Staviš muziku na usb i rokaš. Košta 20 km..

Imam ga u autu, zvuk dobar;)

ovo nema nikakve veze sa dobrim zvukom, ovo ima veze sa dobrim sustanjem..

cak je i sony bolji od ovoga :)
 
BHT Ovisnik
ja uzeo od errora sutra salje;)
mp3,usb sta ja znam, scoot 80km,nije meni i onako:icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
poslao error danas ovo http://www.pik.ba/artikal/515881/auto-mp3-usb-player/
moze lock:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top