K:Cinc kabal za pojacalo!

K:Cinc kabal za pojacalo!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Potreban mi je znaci cinc kabal za pojacalo jer se savijajuci pokvario i prekida :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
Ako neko zna u Mostaru gdje ima uzeti bio bih zahvalan,jer sam bio trazio jednom prilikom pa nisam mogao naci nista :icon_confused:

a ove ako ima neko uzeo bi ih odmah,naravno ako nije cijena kao necije pojacalo :cool:

kjtxz5ug4hj1u4q8xddf.jpg
[/URL][/img]
apxzxkdlrhss6afqfi.jpg
[/URL][/img]
 
Igrom slucaja imam ja ovakav kao sto si postavio ali nije na prodaju ;)

Pogledaj po ovim šopinzima mora da bude a da je koliko toliko kvalitetan evo ti slika šta sam ja našo kod nas u šopingu ;)
a i cijena neka ti bude orijentacija
ovo je cijena ovog seta

2jyyvr.jpg


;)
 
BHT Ovisnik
ako hoces bolje pogledaj u adi-a sto prodaje,ako hoces obicne otiđi do orbitera
ali ako je u koju marku uzmi te od adi-a
 
Član
Ove ja ugradjujem nije markirano al nije ni lose nije se jos niko zalio ovako izgledaju upakirani :D



Mozda bude marka dvije i jeftinije ne znam kolko je postarina :D
 
Član
Imam kao sto si naveo ove iznad plave, samo nisam siguran dali je jedna strana sa kutnim RCA. Javim ti sutra...
 
BHT Ovisnik
sigurno bolji nego ovi u trgovinama,kad je vec s dostavom 15km uzmi to i nemoras ni goriva trositi:D
 
Član
namikbh je napisao(la):
Imam kao sto si naveo ove iznad plave, samo nisam siguran dali je jedna strana sa kutnim RCA. Javim ti sutra...

Moze javi sto prije sutra,jer moram javiti ostalima a treba mi ;)
Nema veze iako je savijen na obe strane ;)

Ti mislis mozda nisu nikako :D ?.vidimo sutra :)
CoL3 je napisao(la):
sigurno bolji nego ovi u trgovinama,kad je vec s dostavom 15km uzmi to i nemoras ni goriva trositi:D

pa jesu sigurno i nece prekidati,ovi moji sto su,su bili nekada u tebe u jetti ja mislim zute boje je cinc,nekakav je bas gumen i mekan sav se on izpresavija :icon_rolleyes:
Skontati cu nesto,ova ponuda od adija je dobra pravo ;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
sigurno bolji nego ovi u trgovinama,kad je vec s dostavom 15km uzmi to i nemoras ni goriva trositi:D

imo sam iste ovakve prije, dobri su bili... ne trebaju mu za takmičenja tako da ;)
 
Član
Hvala svima na odgovorima,bas ste ekstra ekipa ;).Svi spremni da pomognu ako mogu.Svaka cast :)

MOZE LOCK OVDJE!! :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top