Izgrebana Instrument Tabla

Izgrebana Instrument Tabla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozdra, imam auto koje je pri sudaru ostalo sa unistenom sofersajbom, dakle sajba je ona laminirana nije se sasula nego je sva ispucala i upala u atuo preko cijele instrument table no nije se otkacila po dnjoj strani, to je uzrokovalo da se cijela instrument tabla izgrebala zbog te sajbe tacnije ostrog stakla. Da li neko zna mozda neku metodu gdje bi se barem one plitke blage ogrebotine mogle ispolirati tj. popraviti ili mozda ima neko u Sarajevu da to radi ? Instrument tabla je plasticna sive boje?
 
Član
ako sam dobro razumio gornja strana unutrasnje konzole je izgrebana od sajbe,ako je to to onda se to moze rijesiti onim gitom za plastiku,pa da se onda prefarba,,ponavljam ovo kazem samo ako sam dobro razumio o cemu se radi:):):)
 
Član
Edo501 je napisao(la):
Vozdra, imam auto koje je pri sudaru ostalo sa unistenom sofersajbom, dakle sajba je ona laminirana nije se sasula nego je sva ispucala i upala u atuo preko cijele instrument table no nije se otkacila po dnjoj strani, to je uzrokovalo da se cijela instrument tabla izgrebala zbog te sajbe tacnije ostrog stakla. Da li neko zna mozda neku metodu gdje bi se barem one plitke blage ogrebotine mogle ispolirati tj. popraviti ili mozda ima neko u Sarajevu da to radi ? Instrument tabla je plasticna sive boje?

Zavisi kakav je kvalitet plastike, ali cisto sumnjam da se isplati ako je puno sj*ana:icon_sad:
 
Član
Gdje ima kupiti tog ki-ta, mada mislim da je problem jer povrsina table nije glatka vec ima blagu teksturu ?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top