Izduvni sistem

Izduvni sistem

Član
Pozdrav, kao sto rekoh novi sam u ovi stvarima i poprilicno amater :) tretnuno sam u potrazinji za nekim auspuhom zelim da popravim zvuk u svom golfu 2 1.6Diesel ....http://www.youtube.com/watch?v=EyvsINfMMgw&NR=1 nesto na ovaj fazon (moze i slabije naravno ) ali sto da je jeftinije ono ipak sam student pa jebiga ne moze se puno ustediti pa ako imate nekih savjeta. Hvala na pomoci svima ! :icon_rolleyes:
 
Član
hvala zela na strucnom savjetu -.-" hvala dario :)


koliko kosta Jap Style auspuh ?? i gdje se moze kupiti u sarajevu ?
 
Član
z0ne je napisao(la):
hvala zela na strucnom savjetu -.-" hvala dario :)


koliko kosta Jap Style auspuh ?? i gdje se moze kupiti u sarajevu ?

kosta kod mene 80 KM :icon_smile: ja cu ti ga donijet u sarajevo s tim da moras sačekat malo ;)
 
Član
kakav je taj auspuh da nema na youtube negdje kako zvuci ili nesto slicno mogli smo se dogovorit nije binto kada nije mi zurba svakako dok malo do para dlodjem :) ako nadjes negdje na YT takav sound postavi molim te !
 
Član
za zvuk na dizelu imam i ja isto 1.6 brusilicu u ruke i sjeci kod prvog lonca na leru normalno radi,a cim dodas gas otkida,hh ja sam stavio nastavak na obicni lonac i dobio sam dublji zvuk,al ne nastavak sa pijace,ja sam svoj platio oko 40km
 
Član
Ne radi to, bezveze bacas pare a mozes ih u nesto korisno potrosit jer neces dobit nikakav aman zaman zvuk iz tog motora. Bolje kupi kristalne farove i zamjeni te stare dotrajale, korisnije 10 puta...
 
Top