ispravljanje udubljenoga branika

ispravljanje udubljenoga branika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima li iko iskustva sa ipravljenjem ovakvoga branika u pitanje je opel astra g karavan
5nsqop.jpg

34e2l8h.jpg

2v9xctt.jpg
 
Član
skunuo sam ja branik ali nevidim ja po tome sta dalje zato pitam ako neko zna kako se radi neka mi kaze a ako niko nema sa tim iskustva odnecu kod plasticara;)
 
Član
probaj s industriskim fenom zagrijavat s unutrasnje strane ne prrevise da se pocne topit nego malo sire i probaj da vratit silom ako nece milom;)
 
Početnik
Nemam iskustva s"tim al ja bi otprilike ovako uradio skinem ga onda iz unutrasnje strane ga ispravio cekicem i ova sitna udubljena sto nisu se ispravila premazo gitom ismirglo i onda farbaj :D :icon_twisted::D
 
Član
nemoj previse grijat uvit ce se branik. Svejedno ce ovdje plasticar imat posla, mora on zavarit ovo sto je puklo prije nego li se branik pripremi za farbanje
 
Član
ljudi nema ovde plasticar sta raditi nije nista puklo sve je kao sto je bilo i nece se nista ni farbati
34j57gz.jpg

2hd1v80.jpg

122g591.jpg


da zaboravio sam reci hvala na pomoci:cool:
 
Član
za prvu pomoc ti to moze ostati tako, samo morat ce se to kad tad ofarbat, osim ako auto neces prodavat. puci ce tu boja vrlo brzo, ali si ga dobro ispravio;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top