Honda Civic EC9

Honda Civic EC9

OmO

Član
Lijep pozdrav :icon_smile:

Prodje 2 god. od predstavljanja u temi "novi clanovi", a dodje vrijeme da predstavim i svoje vozilo. Rijec je o Hondi Civic EC9 dual carb. 66kw (90KS).

Dosta planova imam ali to finansije ne dozvoljavaju pa se svaka marka odvaja da bi se Honda radila. Sto se tice motora, on je u jako dobrom stanju, jedini problem je limarija koja se pod hitno mora raditi. Btw.. evo nekih slika sta se do sad radilo i u kakvom je stanju auto. :123:

Jap Style lonac


Uploaded with ImageShack.us

Skidanje starih i postavljanje novih cijevi


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Onda sam poceo polirati deklo



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Deklo se jos mora preci kredom i meksim nastavkom da se ne bih vidjele resice.

Kupljene felge 15' 6.5J, et32


Uploaded with ImageShack.us

I evo slicice Honde :)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Bitno da je motor super a limariju ćeš već nekako riješiti, fino si počeo s radovima, samo sad skupljaj pare da riješiš taj lim jer džaba sve dok njega ne uradiš :cool:
 
Član
Klasika kod 4gen civica,rubovi i pragovi boljka, braca po motoru:D Samo sredjuj lagano i sve to biti dobro na kraju,ganjaj kakve branike u boji;)
 

OmO

Član
@enesss: Hvala
@Schumi: Ma motor je najbitniji, a i skuplja se za limariju polako..
@Vladice: Branike cu spricati u boju auta kad se bude radila limarija ;)
 

OmO

Član
Hvala Mahe ;) I ja ne mogu docekati da se limarija uradi jer znam da ce odmah biti puno ljepsa.. A spustat cu je mozda malo, jer ako spustim vise necu moci nikako uci u garazu jer i ovako malo zapne za asfalt.. :D
 
Član
dobra honda ,,sretno druze u nastavku radova,jest da nas svakog koce finansije al sta je tu je;);)
 

OmO

Član
shurda je napisao(la):
dobra honda ,,sretno druze u nastavku radova,jest da nas svakog koce finansije al sta je tu je;);)

Hvala, ma samo polako, s obzirom da jos nisam ni srednju zavrsio i da ne radim nigdje ovo je super :D Od uzine se ostavlja da Hondi bude bolje :icon_biggrin:
 
Top