gumene patosnice

gumene patosnice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozzz.Zanima me dali neko pravi kod nas(u Sarajevu,ili sire) gumene patosnice za automobile prema originalnim dimenzijama.Unaprijed zahvaljujem
 
Član
Zanimljivo pitanje:icon_question: To sam se i ja pitao ovih dana, da li postoje oridjidji, a mozda i da mi neko napravi!
 
originale mogu nabaviti jedino preko ovlastenog prodavaca vozila,ali se ceka malo duze pa sam htio da vidim dali ima neko ko se bavi tim ovdje kod nas,da odvucem auto,izmjeri dimenzije i napravi kao da su oridjinali,pa nije to nikakva pamet....jel tako
 
Član
kupis u robotu gumene patosnice i na njima imas ocrtano gdje se reze i fino makaze u ruke i izrezes po linijama koje tebi odgovaraju. cijena 9,90KM
 
emirEX_sa je napisao(la):
kupis u robotu gumene patosnice i na njima imas ocrtano gdje se reze i fino makaze u ruke i izrezes po linijama koje tebi odgovaraju. cijena 9,90KM

ma vidio sam da imaju takve koje su ocrtane i koje se mogu rezati,ali i one ne odgovaraju za moje auto,trebaju malo sire od njih
 
Član
za sarajevo neznam ali u tuzli otac mi je uzimao za golfa 4 kod mladena sto ugradjuje alarme i mult lock metasystem original pravljene za golfa...imaju i one rupice pa se to sve uklopi pa ni ne hodaju kad se stavi....vec dvije godine stoje na autu ko nove su....
 
GOLF TZ je napisao(la):
za sarajevo neznam ali u tuzli otac mi je uzimao za golfa 4 kod mladena sto ugradjuje alarme i mult lock metasystem original pravljene za golfa...imaju i one rupice pa se to sve uklopi pa ni ne hodaju kad se stavi....vec dvije godine stoje na autu ko nove su....

jel imas broj tog mladena, i dali on pravi to ili uvozi nesto slicno.Meni treba za citroen C4 coupe
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
za sarajevo neznam ali u tuzli otac mi je uzimao za golfa 4 kod mladena sto ugradjuje alarme i mult lock metasystem original pravljene za golfa...imaju i one rupice pa se to sve uklopi pa ni ne hodaju kad se stavi....vec dvije godine stoje na autu ko nove su....

jel imas broj tog mladena, i dali on pravi to ili uvozi nesto slicno.Meni treba za citroen C4 coupe

ma original ja mislim..otac platio oko 50 maraka....haj raspitacu se za broj pa cu ti poslati preko pp....
 
Ja sam kupio neke zamjenske 22 KM, 2 pare ne valjaju, vec su se izlizale..Fabricke bile 23 godine i nista im a ove za manje od 6 mjeseci vec celave :icon_mad:
 
nigdje patosnica,nasao u auto shopu na stupu tipske za sve citroene,nema za C4,inace te patosnice radi firma iz srbije dm design koja pravi tipske i univerzalne patosnice kako od gume tako i od raznih drugih materijala,pa eto ako neko zna gdje se ima kupiti najblize sarajevu nek javne..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top