GOLF V PRODALO SE :) by ZEKO_na_BaterijE

GOLF V PRODALO SE :) by ZEKO_na_BaterijE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eeeeeeeeee pa djeste narode :) jalde nije me dugo bilo :D heheheh ma bio malo u bolnici bolestan ovo ono' pa mi se i onaj audi otego kooo :))) al et audi je otiso u zamjenu uzeo sam alfu romeo 156 2002 god 1.9 JTD limuzina i uzeo kes' i skino svoje felge eto tako izgleda i ona je na prodaju cijena je 8.800 KM :)

e sad je rijec o ovom golfu koji je nedavno stigao tj. jucer tacnije :)
na njemu su dosle alu felge s 5 krakova al sam ih skinuo nabacio ove :) ubacio xenone zatamnio :) i imam jos malo posla da se sredi :) rijec je o 2004 god. samo ga zeza ispod haube :) 1.4 benzin hehehe 55 kw :))) al no dobro :)) ima dvozonsku digitalnu klimu 8x airbag 4x elektricna stakla, elektricni retrovizori' grijaci u retrovizorima, abs esp etc naslonjac za ruku 2x skakavac kljuc zeder alarm itd itd ak ima sta :) eo malo slikica sutra ce biti malo ljepsih..
 

Prilozi

  • alfa_romeo1.jpg
    alfa_romeo1.jpg
    136,9 KB · Pregleda: 25
  • DSC01550.JPG
    DSC01550.JPG
    104,9 KB · Pregleda: 57
  • DSC01552.JPG
    DSC01552.JPG
    111,6 KB · Pregleda: 49
  • DSC01554.JPG
    DSC01554.JPG
    106,5 KB · Pregleda: 26
  • DSC01555.JPG
    DSC01555.JPG
    112,8 KB · Pregleda: 43
  • DSC01556.JPG
    DSC01556.JPG
    118,1 KB · Pregleda: 124
Član
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

aaa.. pa odavno te nije bilo :lol:

dobar golf, steta sto je poslab... cestitam i da drugo sljedece sedmice dodje :D
 
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

pa gdje si zeko legendo????:cool::cool:
nek si ti nama ozdravio;)
hajde sad zavrti ta auta svake sedmice po novo:cool:
 
Administrator
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

nek je sa srecom i da sto prije prodas...
mi se zabrinuli nema te nesto ;)
 
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

milanelo je napisao(la):
pa gdje si zeko legendo????:cool::cool:
nek si ti nama ozdravio;)
hajde sad zavrti ta auta svake sedmice po novo:cool:

sub3r :)) hvala hvala :))

djes milanelo maH cuvaju ljudi pare za ovaj uvoz hebo ih on :))) a nea' ljeta pa da se svake sedmice mjenja :D nemaaa hehehehehe sljedece ljeto SEZONA :D heheheh

hvala na komentaru

pioner :))) hvala prijatelju ma nist ne brini ja sam tu sad :p hehehe cim se proda idemo dalje :)) samo stisli se ljudi :D
 
Član
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

aj nek i to sto prije ode :lol: a nije los golf, samo taj motor ga ubi...
 
Član
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

vidim nema te, reko stae snjim :DD

bolja alfa puno puta :)
golf je extra ali ko mu stavi taj motor jebo ga djed :)
 
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

hahahah e jbga zato nije skupa da je TDI bila bi 16.000 km hahaha sve ima svoju cijenu ma hajd bogatii dobra 5-ica sta ko vidi sta je ispod haube :D haaha


ja vala nek sam ja ozdravio :) opet sam ja s VAMA :))) hvala vam na komentarima :)) pozdravljam vas iz tople sobice :))) hehehe :lol:
 
Član
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

dobra auta mad aje malo petica slaba al tu je Ačfa zato...hehehe..pozzz
 
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

BAD ma ne mora biti jaka :p dobra za kuliranja :D hehehehehe

olen.. naravno brate :)))

MTR nisam jos isaoo' ajde smisli nestoo bar da POPRAVIMO KOLKO TOLKO ONO ..... smisli se BRZO:D
 
Član
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

ooooo zeko brate, ja se vec zabrinuo reko i kod tebe recesija :D fin auto samo mu jos fali moj mp3 iz sestice da ti prodam i boca :)))))))) mislim da mi je poznat, od cure iz Sarajeva? ako se nisam sta zaj***o... nek je sa srecom, mozda on i malo duze ostane a? :)
 
RE: GOLF V by ZEKO_na_BaterijE

dado307 je napisao(la):
ooooo zeko brate, ja se vec zabrinuo reko i kod tebe recesija :D fin auto samo mu jos fali moj mp3 iz sestice da ti prodam i boca :)))))))) mislim da mi je poznat, od cure iz Sarajeva? ako se nisam sta zaj***o... nek je sa srecom, mozda on i malo duze ostane a? :)


jes jes od curee .) samo ja skino njene alu felge stavio svoje :) zatamnio stavio xenone i drugo auto :D heheheheh bjez' uhakala ga je ne zna nist' vozit eo vec 2 dana samo cackam oko auta:)) necem mp3 imam ja ono za upaljac mp3 regulator :D hahahaha ma sace mi njega stavit na internet nek se on lagano promovise :)))

eo malo svjezih slikica :)
 

Prilozi

  • DSC01559.JPG
    DSC01559.JPG
    121,4 KB · Pregleda: 50
  • DSC01560.JPG
    DSC01560.JPG
    127,9 KB · Pregleda: 47
  • DSC01561.JPG
    DSC01561.JPG
    113,1 KB · Pregleda: 57
  • DSC01562.JPG
    DSC01562.JPG
    113,5 KB · Pregleda: 38
  • DSC01563.JPG
    DSC01563.JPG
    110,9 KB · Pregleda: 75
  • DSC01564.JPG
    DSC01564.JPG
    122,2 KB · Pregleda: 52
  • DSC01565.JPG
    DSC01565.JPG
    89,9 KB · Pregleda: 63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top