golf mk4

golf mk4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

iskreno ne znam sta si htio s ovim postic, em sto je malo mislim ipak su ti to druge felge, drugo sto su fabrika :icon_rolleyes: , slazem se s prijasnjim komenatrima trebao si sta "jebenije" uzet al o ukusima se ne raspravlja...
 
Administrator
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

jest da su origigi, ali alu je alu... odma auto ljepse izgleda:cool: ovo ispred Binga slikano:lol: pozzz
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - legle felge :)

Pa dobro, nisu nešto "vele" (za vas trkače, tjunere itd...) al meni su se ove uvijek sviđale, a nisam htio puno ni da se rastežem s lovom pa da kupim nešto preskupo... što se veličine tiče, išao sam po VW preporuci, tako da nisam htio ganjat kakve 17-ke ili šta veće, uostalom i motor nije baš za kakve "goleme" felge... a postigao sam to da mi auto leži na alu felgama koje se "meni" sviđaju (za razliku od malih čeličnih 14-ki koje ostavljam za zime), riješio sam gume, pa sigurno oko dvije godine (ako ne i više, s obzirom da ja ni ne vozam tako puno)... tako sve kad se sabere i oduzme, em sam jeftino prošao, em sam kupio ono što mi se sviđa, em je očuvano strava, em dobre gume... život zna stvarno nekad biti lijep...:icon_smile:

;)jest ispred binga je... oprao auto i otišao po pizze...;)
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

malo bolji zvuk...

http://www.youtube.com/watch?v=ThlmqAxCaXA

par slikica...
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
fotke.bhtuning.com
[/URL][/img]
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

prijatelji moji...htio bih vas nešto pitati vezano za zračni filter (tzv. sprotski). šta bih dobio kad bi to ugradio i koji bi bilo najbolje da kupim za ovo moje auto. onaj konusni znam da ne ide zbog regulatora protoka zraka... molim prijedloge i mišljenja...:icon_smile:
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

lijep lonac, a stopke su malo vis zatamljene za moj ukus. sve u svemu se napreduje;)
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

Fino zvuci:cool:
Kolika je cijena lonca(ako nuje tajna:D)
Moja preporuka je da skines GOLF oznaku sa gepeka i onako nmes nista na drugoj strani a bio bi clean look i skini ovu naljepnicu BiH i kupis magnetnu i koristis p o potrebi(kad ides van drzave):cool:
Sretno u nastavku;)
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

dobar zvuk nije moglo bolje, i meni stope bas nisu cemu al sve u svemu kultura
 
Član
RE: golf mk4 1.4 16v - update

hvala....lonac je bio 150km bez postavljanja, a što se tiče štopki, samo su zatamnjene, nadam se ubzo da ću kupiti one LED crne, al to sam mislio u kompletu sa crnim angel eyes, al to kad se malo para skupi. nego, niko ništa ne govori o zračnom filteru! :icon_sad:???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top