GOLF IV

GOLF IV

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedno pitanje,golf 4,upalila mi se lampica neka sa lijeve strane kao spirala neka i blinkala je i kad sam ugasio i ponovo upalio nema je vise,i ESP mi se pali sam i negasi se dok ne ugasim vozilo,zasto,zar nebi trebao se paliti samo ako proklizu tockovi? Unaprijed se zahvaljujem :icon_biggrin:
 
RE: BISCAN

biscanin je napisao(la):
Imam jedno pitanje,golf 4,upalila mi se lampica neka sa lijeve strane kao spirala neka i blinkala je i kad sam ugasio i ponovo upalio nema je vise,i ESP mi se pali sam i negasi se dok ne ugasim vozilo,zasto,zar nebi trebao se paliti samo ako proklizu tockovi? Unaprijed se zahvaljujem :icon_biggrin:

dijagnostika druze mozda ima nekih gresaka na tim senzorima i tome...il nesto nije ispravno od toga....dijagnostika ce tto otkrit...
 
Član
RE: BISCAN

Spirala bi trebalo da su grijaci. Pretpostavljam da je 1.9 TDI u pitanju. Dijagnostika bi trebala da pokaze sta je problem.
 
RE: BISCAN

da,ok kontao sam otici na dijagnostiku ali sta ta lampica znaci(kao neka spirala)? Pola oni lampica ne znam sta znace :(

OggyBoy je napisao(la):
Spirala bi trebalo da su grijaci. Pretpostavljam da je 1.9 TDI u pitanju. Dijagnostika bi trebala da pokaze sta je problem.

da 1.9 Tdi znaci grijaci,cega,grije ko lud ako na isto mislimo :( i ESP se poceo paliti bezveze?
 
Član
biscanin je napisao(la):
Imam jedno pitanje,golf 4,upalila mi se lampica neka sa lijeve strane kao spirala neka i blinkala je i kad sam ugasio i ponovo upalio nema je vise,i ESP mi se pali sam i negasi se dok ne ugasim vozilo,zasto,zar nebi trebao se paliti samo ako proklizu tockovi? Unaprijed se zahvaljujem :icon_biggrin:

Ako ti se pali spirala to je lampica od grijaca ali ako se pali u toku voznje i sam ugasi tj ne gori stalno onda ti je to onaj prekidac stopki sto bude dole ispod papucice kočnice.Imao sa sličan problem ovo ti je link od teme pa pročitaj http://www.bhtuning.com/pomoc-t-26526.html
Dok ti to blinka stisni kočnicu i provjeri da li ti rade stopke kod mene prvo se povremeno palilo kasnije sve češće dok nisu prestale totalno raditi stopke.
 
Član
samo ti na dijagnostiku,otkrit ce komp odma o cemu se radi,cesto se to desava kod cetvorki,senzori jednostavno polude nakon nekog vremena,ni oni ne mogu vjecno da traju;)
 
Legend
ArminM je napisao(la):
samo ti na dijagnostiku,otkrit ce komp odma o cemu se radi,cesto se to desava kod cetvorki,senzori jednostavno polude nakon nekog vremena,ni oni ne mogu vjecno da traju;)

ne mora znacit da ce dijagnostika sve pokazivat.. mozda je neka sitnica, da bezze placa dijagnostiku i auto sto bude na servisu..

treba se uvijek informisati, prije nego odes na servis..
 
Član
moguce da je prekidac kocnice,moze se razraditi ako nije puko skroz, al opet ce se sj*ati,orginalni je 40 50 maraka
 
Član
to ti je prekidac stopki,u vecini slucajeva zbog tog ti blinka,ja sam mijenjao isto na svom golfu,kosta ti od 15 do 25 km ,i zamijenio ga za 10 minuta,ali moze i da bude pad pritiska kocione tekucine ,pa ti blinka,pogledaj prvo prekidac dali ti uvjek radi
 
Član
darko13 je napisao(la):
biscanin je napisao(la):
Imam jedno pitanje,golf 4,upalila mi se lampica neka sa lijeve strane kao spirala neka i blinkala je i kad sam ugasio i ponovo upalio nema je vise,i ESP mi se pali sam i negasi se dok ne ugasim vozilo,zasto,zar nebi trebao se paliti samo ako proklizu tockovi? Unaprijed se zahvaljujem :icon_biggrin:

Ako ti se pali spirala to je lampica od grijaca ali ako se pali u toku voznje i sam ugasi tj ne gori stalno onda ti je to onaj prekidac stopki sto bude dole ispod papucice kočnice.Imao sa sličan problem ovo ti je link od teme pa pročitaj http://www.bhtuning.com/pomoc-t-26526.html
Dok ti to blinka stisni kočnicu i provjeri da li ti rade stopke kod mene prvo se povremeno palilo kasnije sve češće dok nisu prestale totalno raditi stopke.

Prije dva dana isti problem sa tom lampicom u obliku spirale,

otišao stop prekidač ispod papučice kočnice 15 KM koštao, i riješio problem,

pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top