Golf I Gti na moj nacin

Golf I Gti na moj nacin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako rad sam radio 3-4 dana al jos nije gotov meni se cini uredu samo sam felge copy paste ostalo sam sve sam radio ima greskica a jedna je prednji branik i maska al je ok uradicu ja to


orginal



tuned
 
Član
woooooooooow:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
extra je kec,svidja mi se kako ovo,ima dosta gresaka al ideja je extra
zadnja felga ti krivo stoji...mutno ti je ovo sto si nabacivao...prenji branik je lose ispao iz razloga sto u ovim otvorima nemas bocnih ivica,valjda me razumijes,kad gledas iz ove perspektive vidis dio branika koja je okomit u odnosu na karambolku i koji diktira poziciju ovih mreza,sto je on veci,mreze su uvucenije prema motoru...samo nastavi,svidjaju mi se ideje a vjezbom ces postic i kvalitetnu realizaciju tih ideja;)
 
Član
edoze je napisao(la):
woooooooooow:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
extra je kec,svidja mi se kako ovo,ima dosta gresaka al ideja je extra
zadnja felga ti krivo stoji...mutno ti je ovo sto si nabacivao...prenji branik je lose ispao iz razloga sto u ovim otvorima nemas bocnih ivica,valjda me razumijes,kad gledas iz ove perspektive vidis dio branika koja je okomit u odnosu na karambolku i koji diktira poziciju ovih mreza,sto je on veci,mreze su uvucenije prema motoru...samo nastavi,svidjaju mi se ideje a vjezbom ces postic i kvalitetnu realizaciju tih ideja;)

još da dodam prednji točak je suviše izbačen trebo si pratiti ogrinalni pa prema njemu ravnati,dobra ideja za branik još sredi ivice oko usisnika i izgledaće super ;)
samo vježbaj dobro si počeo samo tako nastavi ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
vidim!

I zaista je fuj.

sori druze ovo nije neznanje u ps-u nego neukus! ( a i nezanje:D)

pa ja vam kazem tek sam na 25% a prednji branik nisam ni uradio samo ovako uradio da stavim da vidite da se radi
 
super ako si tek poceo,nemoj nastavljat,jer kec je bolan to,ne mozes njemu te neke plasticarije,to auto je iz ranih osamdestih,nije on za toga,de ti njemu nabaci old school;zakucavanje u pod,fine 15/16ke,clean look,mozes mu boju zamijeniit,eventualno unutra roll bar i to je to;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top