Golf 3 Gubim struju

Golf 3 Gubim struju

Član
Pozdrav.
Kupio sam Golfa 3 1.6 55kw benzinac.Ugradio mu odma plin s atestom.
Desava mi se da u toku voznje auto se samo ugasi izgubi struju. Desilo mi se par puta iz grada stanem u prodavnicu kupim neke tantarice i da upalim nece opet vergla ostavim ga 5 minuta upali odma. Mnogi su mi rekli da je mozda do svjecica razvodne kape bombine itd. iso sam autoelekrtricarima ne mogu da ustanove kaze da zovem kad mi se to desi da vide gdje izgubi medjutim zvao sam ih par puta oni dodju auto upali. Tek sam uzeo auto nisam upoznat oko auta tako da ne znam bas toliko ako je neko imao isti ili slican problem pomozite ljudi.

Ovo auto sam uzeo http://www.olx.ba/artikal/22232489/golf-3/
 
Član
Izgleda da sam rijesio problem. Jucer povedem autoelektricara sa sobom kupim bombinu finger i kapu krenemo u radionu kad upla puta auto pocne da trza i izgubi struju. Izleti on otkopca staru bombinu i spoji novu auto upali. Za sad radi ko doksa :)
 
Član
Pozdrav.
Kupio sam Golfa 3 1.6 55kw benzinac.Ugradio mu odma plin s atestom.
Desava mi se da u toku voznje auto se samo ugasi izgubi struju. Desilo mi se par puta iz grada stanem u prodavnicu kupim neke tantarice i da upalim nece opet vergla ostavim ga 5 minuta upali odma. Mnogi su mi rekli da je mozda do svjecica razvodne kape bombine itd. iso sam autoelekrtricarima ne mogu da ustanove kaze da zovem kad mi se to desi da vide gdje izgubi medjutim zvao sam ih par puta oni dodju auto upali. Tek sam uzeo auto nisam upoznat oko auta tako da ne znam bas toliko ako je neko imao isti ili slican problem pomozite ljudi.

Ovo auto sam uzeo http://www.olx.ba/artikal/22232489/golf-3/

Imam isti problem nema sta nisam mijenjao ali nista :D
 
Član
Meni jedan majstor govori da je 100 posto do brave evo danas sam i to zamjenio pa cemo vidjeti za sad pali ko mina :D
 
Član
Imam isti problem nema sta nisam mijenjao ali nista :D


Ja sam imao slican problem, nije gubio struju, ali upalim normalno, odem negdje ugasim da upalim nece, samo vergla jako kao da nesto blokira. Nije se svaki put desavalo, ali je isto znalo u garazi nece da upali.
Problem bio sto je na jednom mjestu, ne znam tacno gdje, bio los spoj, jedna zica kao odletovana, ne skroz i to je pravilo problem, sitnica znaci
 
Član
Znam i ja druze da je neka sitnica koja mozda cak i ne kosta a mozda i kosta 10 maraka hahahha, ali kad ne moze niko da otkrije svi govore ovo ono odose pare bezveze na ispravne dijelove
 
Član
juce kako sam zamjeno Bombinu ev radi kako treba cak mi se ni CD player ne gasi i ne blica kad palim auto :)
nadam se da ce ovako i ostati :)
 
Top