GOLF 2 kilometar sat

GOLF 2 kilometar sat

Član
Pozdrav ja sam novi ovdje, i htio sam pitati moze li se ugraditi kilometar sat s obrtomjerom u golfa koji nema obromjer nema ni sata , znaci samo kilometar sat a druga strana je prazna u dnu ima za gorivo senzor to je sve? Jako me zanima da li se to moze ugraditi i kako ? Da li postoji neko u sarajevu ko to moze uraditi ? Hvala unaprijed !
 
Član
Emmmm, samo bih te zamolio da se odes prvo predstaviti u novi clanovi prije ikakvih daljnjih pitanja...
 
Član
moze se ugraditi.

koji je motor (benzin ili dizel)
ako je benzin pobudu vezes na bobinu a ako je dizel na alternator (ako ima W izvod)
 
Član
nisam znao da je to obavezno -.-"... ali eto predstavio sam se ;) pozzz moze odgovor sada hehehe



dizel je da, posto nisam bas strucnjak i nevolim se petljati oko elektronike , da li znas nekoga u rajvosa ko bi to mogao uraditi Wink posto vidim da si iz sarajeva , vjerovatno si bolje upucen od meneu te stvari , hvala ti ka sam tek pocetnik :$
 
Član
to ti moze odraditi svaki elektricar ali samo ako imas W izvod na alternatoru. ako nemas onda nema obrtomjera bez zamjene alternatora. sto se tice alternatora sa w izvodom to imas kod turbodizela
 
Početnik
e da se i ja "nadovežem" ovdje.

imam izgleda istu tablu kao ovaj kolega imam za kmh al nemam pored nista samo onaj krug nije ni sat niti je za obrtaje pa bi rado da stavim obrtaje ko gdje i sta golf 2 je benzin plzzzzz help :)
 
Top