Gdje sipati gorivo u SA

Gdje sipati gorivo u SA

Član
Vasa iskustva na kojoj se pumpi u Sarajevu moze nasuti najkvalitetniji euro dizel da je provjereno!

p.s. kad vec pisemo hajde napiseite i one sto su na "crnoj listi"

POZDRAV I HVALA!
 
Član
ja sam sipao kod njih bezolovni i u brdu mi zvonili ventili na puntu :icon_sad:
sad se plasim sipam eurodizel kod njih :icon_confused:
OMV je brend svuda samo izgleda kod nas nije
 
Član
panajotis je napisao(la):
ja sam sipao kod njih bezolovni i u brdu mi zvonili ventili na puntu :icon_sad:
sad se plasim sipam eurodizel kod njih :icon_confused:
OMV je brend svuda samo izgleda kod nas nije :icon_rolleyes:

E ne znam,ja sam i u brava sipao benzin kod njih,a i sad u Stila sipam dizel i nemam problema nikakvih!
 

DLS

Početnik
kupi gorivo naspi u kanister ..donesi kuci i onda sipaj od kuce ..kod kuce je nejbolje!!:lol::lol::cool::cool:
 
Član
sipao sam skoro euro dizel 5 na energopetrolu i cini mi se da nije lose gorivo a i zadovoljan sam potrosnjom!
zna li neko odakle se nabavlja taj euro 5 dizel?
 
Član
panajotis je napisao(la):
sipao sam skoro euro dizel 5 na energopetrolu i cini mi se da nije lose gorivo a i zadovoljan sam potrosnjom!
zna li neko odakle se nabavlja taj euro 5 dizel?

ina mol direkt
vozam dostavu i vozim par auta razlicitih godina, proizvodjaca, kubika, motora, kilometraza + svoje stvarno nemam zamjerke ;)
 
Član
panajotis je napisao(la):
sipao sam skoro euro dizel 5 na energopetrolu i cini mi se da nije lose gorivo a i zadovoljan sam potrosnjom!
zna li neko odakle se nabavlja taj euro 5 dizel?

Meni je rekao covjek sto radi na pumpu da su zadnje 2-3 narudzbe iste i euro4 i euro5 tako da ...

Ja sipam gdje stignem :D
 
Član
panajotis je napisao(la):
rekao ti neko sa energopetrola?:icon_confused:

Da , ja stao da sipam euro5 , kaze meni covjek "hajd vrati se ovamo na euro4" zadnje 2-3 narudzbe je doshlo isto gorivo-(nema nikakve razlike)" i ja nasuo euro4 i auto se isto ponasa.
 
Član
Najbolja pumpa u sarajevu El- Tarik Oil :cool::cool::cool: Imaju ugovore sa stranim firmama kod kojih nema zaj*ancije da im uvale lose gorivo. Njihovim gorivom sam prezadovoljan ;)
 
Top