Frenkie - Napaćeni Bošnjo (Official Video)

Frenkie - Napaćeni Bošnjo (Official Video)

gledam i gledam sve te cure gledam veceras cu da metnem ko sto gledam

kad vidis mene i moj crni audi pazi jarane da ti ne naudi

nazovem jarane da vidim jel sta jebu , ne jebu kazu nisu htjeli

jos mu samo fali da i on pocne ko onaj daj daj daj da bacim jednu bombu , nisam hejter al smjesne su im rime svaka cast momku koji beat pravi
 
Član
Meni je sa troyanca creme de la creme i rmx sa kontrom najjaci.. Ostale mi se i ne svidjaju toliko.. A ovo audi / naudi mi je djecije nekako i smijesno..
 
Član
todorovic je napisao(la):
Kolege pjesma je satiricna;)

Oni bi znali bolje repat ;) Frenkija poštujem iz više razloga, jedan je od aktivnijih rajtera u Tuzli i diže dosta tu neku scenicu, gura mlade repere i pomaže im.. Ne slušam ga, slušo sam ga kad je izdo Odličan CD. Inače ne slušam našu scenu, ponešto od Kontre i te Sa ekipe.
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
todorovic je napisao(la):
Kolege pjesma je satiricna;)

Oni bi znali bolje repat ;) Frenkija poštujem iz više razloga, jedan je od aktivnijih rajtera u Tuzli i diže dosta tu neku scenicu, gura mlade repere i pomaže im.. Ne slušam ga, slušo sam ga kad je izdo Odličan CD. Inače ne slušam našu scenu, ponešto od Kontre i te Sa ekipe.

dosta pjesama je satiricno... mogao je to Frenk i bolje odraditi sa rimama... kako se Edo zabavlja i igra sa satirom...
"Dobro vece, rece, vece
daj vozacku, dokumenta
lijevi, desni zmigavac
i duga, kratka svijetla
imo si 5 na sat iznad ogranicenja
10 ojra i care dovidjenja" (ovaj sam stih izdvojio jer se svi susrecemo sa ovakvim situacijama, 10 ojra i care dovidjenja :) )

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/-OnAW7I70iU?feature=player_detailpage" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Legend
134390_10151339360678174_77153950_o.jpg
 
Top