Folija na farovima??

Folija na farovima??

Član
Zelim da postavim foliju na farove onu crnu pa me zanima hocu li izgubiti ista na vidljivosti i koliko cu izgubiti????
 
BHT Ovisnik
hoces,ja sam si kupio,postvio na jedan far,premocno izgleda,al se gubi jedno 30% vidljivosti sigurno;)
 
BHT Ovisnik
na ebay-u sam i kupio,light black je folija,takvu sam narucio,mogu oni pisati sto hoce kakav je stepen,moje viđenje od oka je takvo,prvo mi je tehnica ispravnost pa onda ostalo:icon_biggrin:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
na ebay-u sam i kupio,light black je folija,takvu sam narucio,mogu oni pisati sto hoce kakav je stepen,moje viđenje od oka je takvo,prvo mi je tehnica ispravnost pa onda ostalo:icon_biggrin:

kako si je postavio COLE mozes objasniti?
 
BHT Ovisnik
imas 2 strane,jedna je kao ljepljiva,ali kada pospricas vodu na far i foliju ona ne hvata nikako skoro,kao plastika klizi,ali onda uzeo industrijski fen i lagano preko nje cijele,izgleda kao original,dolicno se priljepi,krajeve isto obiđes,nema nigdje niti jedne bore,ali nisam htio da mi je imalo znatno smanjena vidljivost tako da samo odmah skinuo,uraditi cu zmigavce samo i mozda zadnje stope tek tako:icon_biggrin:
 
Član
ja hocu i farove i stopke na passatu(kojeg cu uskoro predstaviti u garazi :D) onaj noviji model 2001 g
 
Top