FAKRA -ISO ili FAKRA-DIN antenski adapter, pomoc

FAKRA -ISO ili FAKRA-DIN antenski adapter, pomoc

Član
Postovane kolege, prvo da Vas sve pozdravim...

Zanima me sledece, imam golfa 5 i na njemu sam zamjenio skinuo mu orginalni radio i stavio klasicni cd sony, e sad imam problem treba mi antenski adapter fakra iso sa pojacalom ili fakra din, da kupim ako neko od vas prodaje ili zna gdje ima... Ja sam iz Doboja ali imami mi ko i u Sarajevu ili Banjaluci kupiti...

Mene zanima sledece, ako uzmem samo jednu zicicu kao sto je naveo kolega sa foruma da su njemu uradili u prijedoru u skodinom servisu da li onda antena radi punom snagom??? Tako sam uradio i ne radi jer vidim kad je odvrnem na krovu isto radi kao i sa njom, tako da znaci da mi antena ne radi punom snagom kao sa orginalnim radiom... Jos me zanima ako kupim fakra din koji nema pojacalo hocel mi isto biti kao i sa mojom zicicom ili tu onda ima funckiju 2 zice pa ce raditi moja antena sa krova... i jos ovo ako kupim fakra iso sa pojacalom odakle pojacalu dovodim napajanje na onu jednu zicucu?! i da jos ovo, posto je na golfu 5 kan kompijuter jel smijem sa brave dovesti i jedan minus pa da mi se radio pali preko kljuca i gasi kad vadim kljuc ili se to na golfu ne smije tako napraviti?! Hvala svima
 

Prilozi

  • 2222222.jpg
    2222222.jpg
    37,7 KB · Pregleda: 2
  • 433-10401.jpg
    433-10401.jpg
    19,5 KB · Pregleda: 1
Član
Kod mene su u škoda servisu u prijedoru uradili to sa žicom,hu je sony kao što si naveo i radilo je ok
međutim ja nisam znao da je tako spojeno slučajno sam izvadio hu i vidio da nema adaptera a ja sam sve platio
pitao sam koliko je hu i kolko ugradnja platio im a ljudi su mi stavili neku žicu i izolir traku...
To mi se ne sviđa pa sam odpojio ionako radio ne koristim ali radiće ti i sa tom jednom žicom bar je kod mene...
 
Top