EONON

EONON

Član
Koliko vidim po netu govore da vredi para a naravno nije nista spektakularno ali da se isplati za pare koje kosta (sada je sve na tebi i koliko ti jeftino mozes kupiti koji model vec kupujes)
 
Član
a sta i ti neces iskopat :) prvi put cujem za ovaj eonon il kako se vec zove... ako mozes jeftino uzet, kupi vidi valjal cemu ako ne valja, nacemo neku budalu da mu to utrpamo :D
 
TuLe je napisao(la):
a sta i ti neces iskopat :) prvi put cujem za ovaj eonon il kako se vec zove... ako mozes jeftino uzet, kupi vidi valjal cemu ako ne valja, nacemo neku budalu da mu to utrpamo :D

ma ti bi samo da utrpas kome sta :lol::lol:
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
a sta i ti neces iskopat :) prvi put cujem za ovaj eonon il kako se vec zove... ako mozes jeftino uzet, kupi vidi valjal cemu ako ne valja, nacemo neku budalu da mu to utrpamo :D

ma ti bi samo da utrpas kome sta :lol::lol:

jok ja vala, ja samo trazim rijesenje za svaki problem :lol:
 
Početnik
ja malo pre narucio ovo cudo do nove godine je kod mene posto ide iz daleke zemlje amerike. Valjda ce da valja :)

http://www.youtube.com/watch?v=7fp3ZKQo35w&feature=related
 
MAXI-Megane je napisao(la):
ja malo pre narucio ovo cudo do nove godine je kod mene posto ide iz daleke zemlje amerike. Valjda ce da valja :)

http://www.youtube.com/watch?v=7fp3ZKQo35w&feature=related

dobar ja sam mislio uzeti sebi ona 2 DIN ;)
 
MAXI-Megane je napisao(la):
da prostis kod mene ne moze da te turi ovaj veliki :)

a kako vidim ovi su i skuplji :D

jbg ja sam se pokajo skoro je bio na ebayu na snizenju 2din 1091 sa skidajucom plocicom za 170 eura :icon_cry::icon_cry: sad je oko 300
 
Član
hahahhahaha video je strasan, a pogotov treba koja komentira, engleski joj je ... savrseno kineski xD ...
 
Član
eddo je napisao(la):
hahahhahaha video je strasan, a pogotov treba koja komentira, engleski joj je ... savrseno kineski xD ...

ajd sta seres, imas subtitle, citaj :D nego ovo cudo moze svasta, trebalo bi se ovo potrazit ;)
 
BHT Ovisnik
prijatelj ima ovaj eonon vec pola godine u calibri

Eonon_5%22_Car_DVD_E1009_.jpg


mogao sam ga i ja uzeti za 300km,al nisam imao novaca,nije los za mene,prije je imao sony gt620u player kao kod mene te je uzeo ovaj,zvuk je ostao skoro pa isti,dobar je,slika je extra,ima puuuuno opcija,ako ga mozes uzet za manje novce uzmi,njega dobro sluzi
 
Top