eo Stiglo nest NOVO PEUGEOT 307 by ZEKO_na_BaterijE

eo Stiglo nest NOVO PEUGEOT 307 by ZEKO_na_BaterijE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prodo se i Fokus sad doso red na PEZOA 307 :) rijec je o 2.0 HDI samo 79kw 2003 GOD :) od opreme ima' digitalnu automacku klimu,servo,centralno-daljinsko zakljucavanje' el retrovizori, 2x stakla na struju 6x Airbag , alarm, board computer, abs asr esp, alu felge R 17, maglo farovi,Multi Fukcionalni volan' originalni cd muzika sa 8x zvucnika :) i sta jos ima nemam pojma :) eo po koja slikica' :) nisam nista sredivao ni prao jer je tek DOSLO :)
 
dadao_style je napisao(la):
ovo bi trebalo ići pod francuska ne pod njemačka vozila

moguce je da bi trebalo' posto sam iz teme u temu preso' pa mi mozda ostalo pod njemacka vozila :) izvinjavam se :p nece niko valjda zamjerit :D hehe

TREBA MI ova DUGMAD sto OTKLJUCAVA i ZAKLJUCAVA DALJINSKO' ako ko zna dje mogu zbavit' ili MOZEL SE KAKO IMPROVIZOVAT da se stave neka druga dugmad...
 
Član
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ovo bi trebalo ići pod francuska ne pod njemačka vozila

moguce je da bi trebalo' posto sam iz teme u temu preso' pa mi mozda ostalo pod njemacka vozila :) izvinjavam se :p nece niko valjda zamjerit :D hehe

TREBA MI ova DUGMAD sto OTKLJUCAVA i ZAKLJUCAVA DALJINSKO' ako ko zna dje mogu zbavit' ili MOZEL SE KAKO IMPROVIZOVAT da se stave neka druga dugmad...

Slikacu ti ja moj kljuc kako sam rijesio isti problem!:D
Uzmi stari neki telefon i ubaci dugmice koji se najbolje uklapaju, oblijepi selotejpom ili cime god hoces. Ruzno jeste, ali ima funkciju svoju. Jako su lose napravili prokleti kljuc, svima se raspali dugmici!:icon_mad:
 
Amel SF2 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ovo bi trebalo ići pod francuska ne pod njemačka vozila

I ja tako mislim...

Sto se tice 307-ice svidja mi se :cool:

Imas li kakvi planova u vezi auta ?

imam prvo trebam oprat auto :) pa ispolirat farove pa napravit dugmice na kljucu :) pa promjenit senzor za abs esp i asr :) crko mislim kupio sam vec ga :) pa krajnicu zamjenit :) isto sto sam kupio :) i to je to :D hehehehe
 
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
Amel SF2 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ovo bi trebalo ići pod francuska ne pod njemačka vozila

I ja tako mislim...

Sto se tice 307-ice svidja mi se :cool:

Imas li kakvi planova u vezi auta ?

imam prvo trebam oprat auto :) pa ispolirat farove pa napravit dugmice na kljucu :) pa promjenit senzor za abs esp i asr :) crko mislim kupio sam vec ga :) pa krajnicu zamjenit :) isto sto sam kupio :) i to je to :D hehehehe

i onda ga prodat :D
 
Član
Fina kolica..uščuvan..lijepa boja..jako dobra oprema i motor :cool:
Bez uvrede...
Jedino ne kužim ovo u vezi farova??

"maglofarovi" :icon_question:

Jesu to zakretni farovi ? Po slici vidim da je posebno kratko..posebno dugo i zasebna "žmiga"....maglenke unutar fara??
 
hakkler je napisao(la):
Fina kolica..uščuvan..lijepa boja..jako dobra oprema i motor :cool:
Bez uvrede...
Jedino ne kužim ovo u vezi farova??

"maglofarovi" :icon_question:

Jesu to zakretni farovi ? Po slici vidim da je posebno kratko..posebno dugo i zasebna "žmiga"....maglenke unutar fara??
hvala na komentaru :) a maglo far dodje odmah ispod kratkog' sve je posebno' kratko dugo i maglo far.. :) i sve je unutar fara :)

BUCKY svoje gluposti cuvaj za sebe :) bolje izbrsi svoj komentar :) sta ako sam stavio ' :p nisam obraco paznju pod koju cu garazu ' vec sam iz svoje garaze uzo novu temu ' pa tak da je otislo u NJEMACKO' .. :D ajd ISH molim te..

i evo ispolirani farovi i to rjeseno :)
 
HVALA NA KOMENTARIMA :) a masina ne znam dje se moze nabavit' :D ja sam ovo polirao kod kolege u auto salonu .)

samo metalmir tebi bi predlozio da ispoliras farove jer sam vidjeo da ti lijevi far ne BIJELI BAS NAJBOLJE :D hehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top