DZUDZAN- Sta je to ???

DZUDZAN- Sta je to ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije taj sa slike, ma mozda su meni na pijaci pogresno rekli, sta oni znaju... Uglavnom je crno bijeli, nisam uspio naci na googleu jer ne znam tacan naziv, ali postavim slike kada ih prebacim... To su bila vremena...imao sam stene njemackog ovcara, mjesec dva staro, i ono je sve na njeg islo... eh kad ga je patak uhvatio... da nisam intervenisao ne bi nista od steneta ostalo :lol:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Nije taj sa slike, ma mozda su meni na pijaci pogresno rekli, sta oni znaju... Uglavnom je crno bijeli, nisam uspio naci na googleu jer ne znam tacan naziv, ali postavim slike kada ih prebacim... To su bila vremena...imao sam stene njemackog ovcara, mjesec dva staro, i ono je sve na njeg islo... eh kad ga je patak uhvatio... da nisam intervenisao ne bi nista od steneta ostalo :lol:

Mozda mu antena nije bila u boji pa je bio crno-bijeli:lol: :lol: :lol: :lol:

Salim se sorry ;)
 
Član
Nisi daleko, zvao sam ga Samur ;), a evo nasao sam, zove se "Muscovy" duck, takva neka rasa, ali uglavnom, kod mene je bio ljepsi nego ovaj ispod na slici, a i patka koju sam imao je bila ljepsa... Nista, vi ste krivi, kupujem sebi ponovo, pa se nadam da ce novi biti i upola opasan kao ovaj sto sam imao :D

 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Nisi daleko, zvao sam ga Samur ;), a evo nasao sam, zove se "Muscovy" duck, takva neka rasa, ali uglavnom, kod mene je bio ljepsi nego ovaj ispod na slici, a i patka koju sam imao je bila ljepsa... Nista, vi ste krivi, kupujem sebi ponovo, pa se nadam da ce novi biti i upola opasan kao ovaj sto sam imao :D


ipak..

ljepsa mi ona u tavi izgleda :icon_smile::lol:
 
Član
UH, aj kad sam vec pogledao ponovo temu, patke sad znamo sta su, dzudzan tamo-vamo, e da ne otvaram ponowo, dal neko moze da nadje nesto o drekavcu ??? Ja znam nesto malo, al ajde da cujem vas , ako ste budni XD
 
Član
Po legendi, drekavac je materijalna manifestacija umrlog, nekrštenog čoveka (po nekim pričama, mladog dečaka), koji ne može da nađe mir, pa proganja one koji su mu zgrešili u životu. Kako predanja kažu, drekavac je malo, dlakavo stvorenje, slično životinji aj-aju, koje neprestano gazi na sopstveno krzno, a potom urla mešavinom plača i vučjeg zavijanja. Najčešće se šeta po grobljima, a žrtve davi u snu. Jako se plaši svetlosti, iako ne može biti uništeno dok ne nađe mir.

Iako nema dokaza o postojanju drekavca, postoji određen broj ljudi koji se i dalje plaše ovog bića.

Nista drugo ne uspijeh naci, a sve je isto, bilo na nasem ili na engleskom jeziku, znaci ovo je svjetsko :lol:
 
Član
Ja cuo da je to neko malo, krzneno stvorenje, kuka kao mala beba i po noci ti skoci na ledja i djiha-djiha dok se ne zacuju prvi petlovi. Citao sam da dok su vojnici bili na Kosovu ''99 hvatali su ih i vidjali non-stop, a svaki je bio razlicit, mada su opet svi bili ista vrsta, a to je izgledalo kao malo dlakavo, ponegde pernato stvorenje, koje kao da je sastavljeno od raznih delova zivotinja i ptica... Bila i neka slika ( skica crtez ) al nemogu trenutno da je nadjem....
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Po legendi, drekavac je materijalna manifestacija umrlog, nekrštenog čoveka (po nekim pričama, mladog dečaka), koji ne može da nađe mir, pa proganja one koji su mu zgrešili u životu. Kako predanja kažu, drekavac je malo, dlakavo stvorenje, slično životinji aj-aju, koje neprestano gazi na sopstveno krzno, a potom urla mešavinom plača i vučjeg zavijanja. Najčešće se šeta po grobljima, a žrtve davi u snu. Jako se plaši svetlosti, iako ne može biti uništeno dok ne nađe mir.

Iako nema dokaza o postojanju drekavca, postoji određen broj ljudi koji se i dalje plaše ovog bića.

Nista drugo ne uspijeh naci, a sve je isto, bilo na nasem ili na engleskom jeziku, znaci ovo je svjetsko :lol:

procito i usro se od straha sva svjetla popalio :icon_eek:
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Po legendi, drekavac je materijalna manifestacija umrlog, nekrštenog čoveka (po nekim pričama, mladog dečaka), koji ne može da nađe mir, pa proganja one koji su mu zgrešili u životu. Kako predanja kažu, drekavac je malo, dlakavo stvorenje, slično životinji aj-aju, koje neprestano gazi na sopstveno krzno, a potom urla mešavinom plača i vučjeg zavijanja. Najčešće se šeta po grobljima, a žrtve davi u snu. Jako se plaši svetlosti, iako ne može biti uništeno dok ne nađe mir.

Iako nema dokaza o postojanju drekavca, postoji određen broj ljudi koji se i dalje plaše ovog bića.

Nista drugo ne uspijeh naci, a sve je isto, bilo na nasem ili na engleskom jeziku, znaci ovo je svjetsko :lol:

procito i usro se od straha sva svjetla popalio :icon_eek:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
tebi sega, :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: tek sam sad vidjeo ono sto si boldirao :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top