DvD player Tview d7905b-D problem

DvD player Tview d7905b-D problem

Član
znaci kao sto je u naslovu, radi se o modelu dvd playeru Tview TView D7905BD Single DIN Touchscreen Monitor, DVD/AM/FM/Bluetooth & Remote

evo link:
http://www.3kingsaudio.com/tview-d7905bd-single-din-touchscreen-monitor-dvd-am-fm-bluetooth-and-remote.html

Dobio sam ga prije par dana iz amerike, mada sam ga tek jucer imo priliku stavit u auto da probam posto su neki govorili da ce bit problema nije isto trziste bla bla al bilo je sve ok, prekopcam dvd player radi sve super radio frcera, ubacim stick kad mi izade na display-u kao warning ne moze stick radit dok se ne uvuce display tamo vamo, izvadim stick potrazim na menu negdje da se moze to iskljucit, ode u BASIC opcije ima par stavki sve je na OFF osim jedne a to je SAFE koji je bio na ON njega prebacim na OFF ekran samo zatitra i od tada nema vise funkcije.. radi on, upaljen, izlazi display ali ni jedna tipka ne radi.. tipku reset koristio vise puta, nista..

bio kod elektricara ni on nema pojma u cemu moze bit jer nije do kablova posto radi player, kaze on jedino tv majstor.. eh sad posto imam garanciju al u americi al tek ovi moji idu za 2-3 sedmice..

eh sad da li se isplati vratit radi garancije ili da li neko mozda zna u cemu je problem i da li se to moze uklonit..
hvala..
 
probaj skopcati na externi monitor dvd pa vidi hoce li biti slike, ako ima u opcije onda pokusaj pa vrati to na ON

a reset ako ne reaguje probaj drzati nekoliko sekundi, ako vec nisi ;)

i da, ne rece da li ima ikakvu sliku sada na display-u ili ne???
isto tako neki playeri imaju zastitu da display ne radi dok recimo nije rucna podignuta, to bi trebalo biti u papirologiji od dvd ako ima takvu zastitu,,,,, bar kod mene ima tako ;)
 
Član
hm jedino nisam to probao al prvo moram nac tko ima externi.. :icon_rolleyes:

ma drzo 5min i nista, nula bodova..

samo plavo, nista drugo.. ni jedna tipka ne funkcionira, dispaly se jedino uvlaci kad skinem procicu, cim stavim ponovo stisnem power dispaly se izlaci i opet nikakve funkcije.. drama

bila rucna podignuta i spustena nista.. ima papirlogija al nista pametno ne pise, sve procito od a do ž samo kako se prekopcaje, specifikacije i kad ubacis dvd kakve imaju opcije ostalog nema nista..

koji sam baksuz ne mogu da vjerujem, cim dobijem nesto da izvines syebem..
 
problem je zica koju treba povezati ono kao fazon rucna kocnica da se nekoristi u voznji i ti si to u opcijama ukljucio zato ti neradi :icon_rolleyes:


p.s. nevidi da je zendom vec ti to sugerirao bila mi tema duze otvorena
 
ma nista strasno, jebes ga, tehnika je tu da se kvari i da se mjenja, ne vezuj se za nju previse heheheh

pogledaj da ti se odzada nije otkacila zica za taj sejfti mod, inace imas dvije za napajanje jedna konstantni +12 a druga +12 na kontakt, crvena i zuta obicno, i imas masu, obicno crna, i pored mase ta sjefti zica je obicno crna ili smedja, i ona ide na masu, mozes je zajedno sa crnom spojiti, pa vidi onda kako je,,,,

sto se tice externog monitora, jbg ja sam kacio na LCD od racunara, imam konveror sa d-sub na chinc, i radi super,,,, pokusaj i ti kako preko kucnog racunara na monitoru ili tv, a napajanje uzmi iz racunara sa napojne, crna i zuta tica su ti masa i +12V, moze posluziti u testne svhe....

ili ako imas tv karticu u kompu, mozes preko video-in skopcati izlaz dvd za externi monitor i dobiti sliku na kompu ;)
 
Član
hvala drugovi na savjetima, isprobat cu te nacine sto ste me posavjetovali pa cu se javit.. idem sad da ga lupam :icon_evil:

ma znam gdje mogu nac externi ko zoke (zoran) astra ono ovo on tih ima na izvoz al nije kod kuce.. sad cu da pokusat to za rucnu pa sta bude.. zadnja opcija ce da bude racunar i LCD ;)

ma jest strasno ni 5min nije proveo u autu i odma neko sranye :icon_mad: :icon_smile:

jos jednom hvala puno.. cujemo se uskoro..
 
Top