dali HU spojen na Ipod podrzava DVD?

dali HU spojen na Ipod podrzava DVD?

hello!
imam pitanje koje me muci vec par dana..
dali moze Mp3 player koji je "ready for Ipod" pustati pjesme sa Ipod-a u dvd formatu iako sam ne prima dvd format,tj. jel on sa Ipod-a cita signal ili podatke??
 
Član
trebalo bi da moze, on od ipoda dobija samo audio izlaz, ipod je taj koji je zaduzen da hardverski "dekodira" dvd file/format...
 
Član
Teškopitanjeijamislimdamožejerplayerjetusamodavrsireprodukcijuzvukadokkadbihtjeoislikumoraobiimatiidisplay..
 
Član
P jebemu nermine ti si ovde bar duze znas kako ide.
Napises model uredjaja i ona to sve lakse ide
 
Nemam konkretno model nego nesto razmisljam jer bih uzeo kakav malo kvalitetniji uredzaj ali puno mi dati za markiran dvd uredzaj min. hiljadarku,pa bi uzeo kakav sa podrskom za ipod...
 
Početnik
Alpine podrzava video sa iPod-a , drito:), jer je works with ipod :)

e sad imas IXA-W404 daleko je ispod 1000KM ( 699) a imas i W407 malo je iznad ali mozemo nesto organizovati..

ja imam ovaj 407 u svom autu i odlican je HU
 
zasad su mi se muha promijenili planovi,ali nisu iskljucene opcije zamjene HU-a,tako ako bi ja svoj DVD utopio za neku svotu culi bi se na PP za jedan High quality /////Alpine ;) .pozz

koliko dodje alpine iDA-X305 ? prije bi uzeo ovakav,double din mi je previse upadljiv jer najvjerovatnije necu folirati stakla,pa je bas velika meta :icon_rolleyes:
 
Top