Cyber shot DSC-H10

Cyber shot DSC-H10

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo i ja se malo ponovio danas pa da se pohvalim....nadam se da je fin aparat pa ko ima iskustva molio bi da napise stogod o njemu

SONY Cyber shot DSC-H10
[attachment=7914]
[attachment=7916]
[attachment=7917]
[attachment=7918]


i usput jedna zanimljiva slika sa naseg nam jedinog mora u Neumu ;););)

[attachment=7915]
 
Početnik
jaran ga je kupio u it computersu ono neshto 25 km rata fazoni ... koristio sam ga malo, nako, nista posebno, canon je zakon
 
Član
ma samo ba treba podesit fino, moci ce se extra slika s njim napravit...
ovo je onaj poluprofesionalni, imam i ja nesto slicno i slike su dobre, ako znas dobro slikat...
velicina objektiva ti odredjuje kvalitet slike, jer nema nista od onih malih objektiva, tako da je ovaj i previse...
nek ti je sretno i da se ustelis i slikas fine slike s njim :)
 
Član
uslikaj šta mlađe pa ću ti reći kakav je fotoaparat :D neznam kakvi su u sonya fotoaparati al oni na mobitelima k800i i k810 su odlični još da ih je ugraditi u nokiu to bi bio telefon :D
 
Legend
Nije los aparat, cak sta vise za tvoje potrebe odlican. Ovo je sto bi rekli semy dumb :), ali salu na stranu.. za klasu bolji od mog, cak i dvije.
 
Član
Trozic je napisao(la):
neznam kakvi su u sonya fotoaparati al oni na mobitelima k800i i k810 su odlični još da ih je ugraditi u nokiu to bi bio telefon :D
Samo da dodam da nokia n95 8gb (5.0mpx carl zeiss optika) ima najbolji aparat medju konkurencijom kao sto su k850i 5.0 i ostali 5.0 aparati...

A za onu sliku iz Neuma, sumnjam da bi one gospodje Selamile ikog, jer mi ne izgledaju kao muslimanke sa onim maramama na glavi...
 
ja imam n95,doduse nije 8G al je ista optika i nisam nesto pretjerano zadovoljan zoomom i slikom kad nesto zoomiras a ovako kad u globalu nesto slikas nije lose...a sto se tice aparata dobar je mada bi se i ja odlucio prije za canon ili olympus
 
Član
ma kaki...meni se nesto olympus nije najbolje pokazo...nije on los, al sam zadovoljniji sad sa samsungom, nego sto sam bio s olympusom...a canon je canon, on stvarno pravi jedne od najboljih slika...
 
Član
K_U_D_Y je napisao(la):
hehehehe zna Ajdin :D:D:D ma nista sad aparat u torbicu i lagano na Panoniku i okolna kupalista :D:D:D:DD:.....a onda na forum :D:D:D

"Šećeeeru, bil pozirala za jednu slikicu?"
"Ma moooožeeee :)"

Ko da vec vidim ovakav razgovor :D :pPPP
 
Član
trizex je napisao(la):
K_U_D_Y je napisao(la):
hehehehe zna Ajdin :D:D:D ma nista sad aparat u torbicu i lagano na Panoniku i okolna kupalista :D:D:D:DD:.....a onda na forum :D:D:D

"Šećeeeru, bil pozirala za jednu slikicu?"
"Ma moooožeeee :)"

Ko da vec vidim ovakav razgovor :D :pPPP


seceruuuuuu :D moras i ti bit tu......
al nemoj da celu izostavis sa slike....da joj pojasni kako pritisak na turbini namjestit :D:D:D
 
Član
I dok vi slikate i objasnjavate ja cu odvest onu trecu, najsisatiju, da joj pokazem zasto imam 80% folije na autu :D:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top