curi ulje

curi ulje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz na golf 3 1.8 benzincu nestalo litru ulja.. motor suh..nema znakova da mjesa vodu s uljem..ne dimi.. na parkingu budu crne mrlje..predpostavljam da je negdje oso dihtung neki..pomoc..motor preso 200 000km 96 godina auto je cuvan i pacen
 
Član
operi motor i onda prati dan dva dje je zabalio i znat ces koji j diht otiso mislim da je dihtung kartera otiso ili si ga nedje probio malo sta je isto moguce
 
Član
muris je napisao(la):
ne gasaj pa nece trositi ulje i na koliko km ti je to potrosio
pa i ne gasam ga previse..uvijek saltam na 3 ili 3,5..nekda razvucem na 4 i dalje ne idem
..evo sad idem malo upaliti da stvori pritisak i stavit cu dole ispod bijeli papir i pratiti..i ja kontam da je karter..
 
Član
evo decki mislim da bi ovdje mogo biti problem samo me zanima od cega je ovo zaokruzeno crvenim..sam me zanima kaj ej to i sta ide krzo tu cijev
slika1
slika2
hitan mi je odgovor..
 
Član
Eddiezg je napisao(la):
evo decki mislim da bi ovdje mogo biti problem samo me zanima od cega je ovo zaokruzeno crvenim..sam me zanima kaj ej to i sta ide krzo tu cijev
slika1
slika2
hitan mi je odgovor..

Kroz tu cijev ti ide uljna para,a ne curi ti tu 100%.
Na koliko dosipas npr litar?
Ako ti na deklu curi moguce je da ti se slijeva na usisnu pa na izduvnu gdje lagano ispparava,a naravno ti to ne osjetis jer sve ode pod auto,mislim to je sve u malim kolicinama ali nakupi se svaki dan pomalo ispari,a i potrosi:icon_rolleyes:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Eddiezg je napisao(la):
evo decki mislim da bi ovdje mogo biti problem samo me zanima od cega je ovo zaokruzeno crvenim..sam me zanima kaj ej to i sta ide krzo tu cijev
slika1
slika2
hitan mi je odgovor..

Kroz tu cijev ti ide uljna para,a ne curi ti tu 100%.
Na koliko dosipas npr litar?
Ako ti na deklu curi moguce je da ti se slijeva na usisnu pa na izduvnu gdje lagano ispparava,a naravno ti to ne osjetis jer sve ode pod auto,mislim to je sve u malim kolicinama ali nakupi se svaki dan pomalo ispari,a i potrosi:icon_rolleyes:
ja mislim da curi jer je ta plastika cijela bila crna i masna i vlazna dok ju malo nisam ocistio a okolo je neka masa(neki kit)..ocito je nekom puklo pa je rokno kit a sad je to lagano popustilo pa po malo curi..zadnji put kad sam stavio ulje..prvi put da je osla litra..prije toga je uvijek bilo od mjenjanja do mjenjanja..

ocito kad se odozgo vraca u blok negdje curi tu
 
Član
ja akako vidim po ovoj tvojoj slici da je ovaj dijo pomeni udaren skini ga nadi na otpadu neki normalan fino benzinom sve operi, posusi malo diht mase radi savakog slucaja ja koristim orginalnu jer su ove druge lose i mislim da si rijesijo problem pozz
 
Član
LJEPO TI BMWSCANER GOVORI,prvo na praonu,neka ti operu motor toplom vodom i sredstvom za pranje motora,i vidjet ces gdje ti pusta,ne mozes traziti gdje ti pusata ulje,a motor sav u ulju
 
Član
code: KR je napisao(la):
LJEPO TI BMWSCANER GOVORI,prvo na praonu,neka ti operu motor toplom vodom i sredstvom za pranje motora,i vidjet ces gdje ti pusta,ne mozes traziti gdje ti pusata ulje,a motor sav u ulju

da slazem se..budem kroz koji dan da se to sve fino sredi..hvala na savjetima
 
Član
evo da obavjestim opro sam motor pa da se vidi razlika evo slikice
[attachment=23475]
ispricavam se an velicini:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top