corrado oprema

corrado oprema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Veliki pozdrav svima! Zamolio bi sadasnje,nekadasnje vlasnike corrada, a i ostalu raju koja se razumije da mi pomognu. U velikoj sam nedoumici, s toga me zanimaju neki detalji vezani za vw corrado. Naime zanima me oprema koje je dolazila fabricki uz njih, da li je kod svakog modela ista, i sta sve podrazumjeva? Negdje sam naletio na netu gdje jedan vlasnik istog auta tvrdi kako je kod svakog corrada oprema karman, jer ga je i ista fabrika proizvodila. Ja se izvinjavam ako sam naveo neke gluposti, ne kontam se bas u corrada a znam da na forumu ima dosta upucenih"ljudi. Takodjer bi se izvinuo kompletnoj raji na forumu ako sam slucajno promasio post,tj ako nije svrstan u odgovarajucu podgrupu. I na kraju svega zanima me kakva je dostupnost corrada u bih? Da li u svakom trenutku ima par auta koji su za prodaju, kolika je okvirna cijena? Unaprijed se zahvaljujem raji koja ce imati vremena da mi pomogne! veliki pozdrav cijeloj ekipi bhtuninga;)
 
Član
kako znam karman je valjda kao dizajnirao corrada nesto kao kod ferarija pininfarina . vidio sam mnogo corrada i svaki je imao ono standardno , servo volan , abs , board comp , el podizaci , el spigle , el siber , maglenke , sportska sjedista i to je mislim kao serijska oprema , pojedini modeli su sa kozom i klimom . korado u bij moze se nac , uvjek ima par njih po marketu i pijacama , cjena 5-7 hiljada obicno su 16v ili g 60 nisam kod nas vidio ni jednog vr da se prodaje
imo mamak davno u tz i taj sam jedini i vidio kod nas vr . fino auto uglavnom pojava na cesti , mehanika dostupna , dosta pase toga sa golfa 2 . s liamrijom je problem za rezerne djelove i to je to
 
Član
quattro je napisao(la):
kako znam karman je valjda kao dizajnirao corrada nesto kao kod ferarija pininfarina . vidio sam mnogo corrada i svaki je imao ono standardno , servo volan , abs , board comp , el podizaci , el spigle , el siber , maglenke , sportska sjedista i to je mislim kao serijska oprema , pojedini modeli su sa kozom i klimom . korado u bij moze se nac , uvjek ima par njih po marketu i pijacama , cjena 5-7 hiljada obicno su 16v ili g 60 nisam kod nas vidio ni jednog vr da se prodaje
imo mamak davno u tz i taj sam jedini i vidio kod nas vr . fino auto uglavnom pojava na cesti , mehanika dostupna , dosta pase toga sa golfa 2 . s liamrijom je problem za rezerne djelove i to je to

jaro hvala na iscrpnom tekstu,nema vise nedoumica ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top