Cijene Goriva i Nafte u BiH

Cijene Goriva i Nafte u BiH

Član
sad isho da sipam na OMV-u 95-icu ....1.99KM...sta im je opet poskupilo:icon_sad::icon_sad:
 
Član
Svugdje ti je to skro pa isto meni se dosad najbolje pokazalo ovo naše iz broda,sipao na jednoj pumpi u Gradišci kaže Mol Mađarski teža katastrofa jednom nasuo i primjetilo se po autu da to ni blizu dizela nije,Parma momku je na novoj petici nešto bilo vrisnulo nez šta a rekli su mu da je od goriva (dizela) a od kad je kupio auto jedino je na parmi sipao jer su mu rekli da je tu najbolje...Omv u Bl sipao par puta ni nekih velikih problema ali ni nešto bolje u odnosu na ostale pumpe, sve u svemu ovaj brodski dizel se dosad najbolje pokazao a i najjeftiniji je!!!Danas vidim na vjestima u RS za 5 pfeninga poskupljuje od sutra sigurno je skočila i cijena vode i lož ulja pa i oni dižu cijene goriva... :icon_mad:
 
Član
prije 20ak dana sipao 95 benzin ina pod banjom (tuzla) pravo losh tj. nema oktana 10 litara presao 96km normalne voznje bez forsiranja, a inace sipam omw i petrol i razlika je u 20kilometara tj predjem sa 10 litara 117-120 km
:icon_exclaim:
 
Član
Petrol u bl slovenačka pumpa stari moj je jedno vrijeme tamo sipao isto priča kvalitet, najbolje bla,bla i na tehničkom mu mjerili izduvne gasove i pitali jel sipa ložu....
 
Član
Ma sve je to isto sranje, razmute sa svim i sipaj. Najbolje dvicu uzeti i nemas brige:D

Ali recimo onaj caljkusic tako nesto i jos neki kod busovace, pa gorivo 20-30 feninga jeftinije nego u Zenici, oni ga momacki razmute:p
 
Član
Evo 4 Godine samo OMV (DizeL) extra !!! Probao na svim pumpama ,kod mene je 1.9TD ,HIfa je Kriza....Turbina se i neosjeti kad tamo naspem ,EP -moze proci,INA -isto tako ,Braca Mujic -Nekad dobar nekad katastrofa !
Jedino kad na OMV-u naspem onda turbina dere bas se osjeti razlika !!!


:cool:
 
Član
dado307 je napisao(la):
ja sam sipao na OMV-u na Breci iskljucivo, dok mi se nije zacepila pumpa goriva... 1200KM... majstor me je pitao gdje sipas ja kazem gore... kaze ti si 3. ovaj mjesec sa VW autom sa istim kvarom, i svi si sipali na OMV-u.. to je bilo ljeto prosle godine... otad iskljucivo el tarik i nikakvih problema nemam... dizel je u pitanju...

isti slucaj i kod mene
 
u nas je pokora imat bolje auto. kvalitetu goriva sam najbolje osjetio kada sam vozao yamahu ATV:

http://www.nduro.net/components/com_virtuemart/shop_image/product/Yamaha_YFZ_350_R_4a7d3badedd7f.jpg

Samo je na ininoj benziskoj radio bez problema... natocim ga negdje drugo ne ide kako treba a nekad ne ide nikako, trokira puca iz auspuha i gasi se...kazu da su ova čuda najosjetljivija na gorivo, ali kazem da je samo na Inino vozio bez problema...
 
Član
Uh pa kad je ovo opet poskupilo, 2.09 na ini 95-ca... za 30KM jedva predje pola rezervoara :lol:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Ma sve je to isto sranje, razmute sa svim i sipaj. Najbolje dvicu uzeti i nemas brige:D

Ali recimo onaj caljkusic tako nesto i jos neki kod busovace, pa gorivo 20-30 feninga jeftinije nego u Zenici, oni ga momacki razmute:p

naspu malo goriva u vodu i prodaju narodu "cisti dizel":lol:

sipam na biss-toursu onaj nas,iz BB il sipam na Ini,sto se dizela tice
na Biss-u je 1,84
a na Ini skoro 2KM
a benzin obavezno na Ini,preko 2KM je,ne znam tacno
 
Top