cijena radnog sata limara/lakirera u sarajevu?

cijena radnog sata limara/lakirera u sarajevu?

da li neko ima informaciju o ovim cijenama u sarajevu? ako neko ima cijene i iz ovlastenog servisa za renault vozila bilo bi dobro :)
imao sam manju karambolku te sam dobio procjenu na 15,6h radnih sati popravke(7h-limara i 8,6h-lakirer), pa su mi potrebne informacije kako bi naplatio od osiguranja naknadu stete..
 

MTR

Član
20,25,30 KM po satu , a ako se kontas rastalit onda tesko , kolko dobijes racun toliko ces platit , osim ako nemas koga
 
Član
Otidji na otpad kupi branik i odnesi da ti ga presprica i gotovo.
Ko je jos vidio branik pravit:lol::lol::lol:

I je li u cijenu rada uracunato vrijeme i dok se susi? :lol:
 
Član
Meni je u asi bilo 58km sa pdv -om e sad ako je ovlasteni renault servis cijena ti je otprilike ta
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Yebo majku, promaših struku. Mehaničar sa 7 zuba ima 5-6 puta veću satnicu od mene:D

zezno si se zela. sipak ce mehanicar uzet ove pare. ovo asa klepa raju, a mehanicar dobije svoje na kraju :D
 
Legend
drug... oni ti u osiguranju racunaju max. 7 do 10KM po satu... tako da se ne nadas...

jedino priznaju ako ti neko to sve odradi i posalje racun, tako bi i moglo...

sacekaj prvu cifru pa se zali poslije ako ti je malo... ;)
 
Liga je napisao(la):
drug... oni ti u osiguranju racunaju max. 7 do 10KM po satu... tako da se ne nadas...

jedino priznaju ako ti neko to sve odradi i posalje racun, tako bi i moglo...

sacekaj prvu cifru pa se zali poslije ako ti je malo... ;)

pa drug dobio sam cifru. 15,6 radnih sati procjena je 700KM. meni djeluje kao ok.samo sam htio ipak da provjerim. kontam ako je radni sat 50km onda je malo. ali po ovoj bunjinoj cijeni procjena je ok. pored rada, ovdje je predvidjeno lakiranje, zadnjih vrata, dijela zadnjeg blatobrana i dijela zadnje karambolke.(uz lagano kitovanje i krusenje na par mjesta).
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Yebo majku, promaših struku. Mehaničar sa 7 zuba ima 5-6 puta veću satnicu od mene:D

zezno si se zela. sipak ce mehanicar uzet ove pare. ovo asa klepa raju, a mehanicar dobije svoje na kraju :D

Vidim kako žive ovi mehaničari, električari i lakireri oko mene. Većinom u velikim servisima rade oni koji nisu uspjeli sami, tek uče zanat ili nemaju pojma.

Ovi koji imaju posla su plaćeni mnogo bolje nego 99% mojih poznanika i prijatelja sa visokim obrazovanjem.
 

MTR

Član
ZELA GTI je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Yebo majku, promaših struku. Mehaničar sa 7 zuba ima 5-6 puta veću satnicu od mene:D

zezno si se zela. sipak ce mehanicar uzet ove pare. ovo asa klepa raju, a mehanicar dobije svoje na kraju :D

Vidim kako žive ovi mehaničari, električari i lakireri oko mene. Većinom u velikim servisima rade oni koji nisu uspjeli sami, tek uče zanat ili nemaju pojma.

Ovi koji imaju posla su plaćeni mnogo bolje nego 99% mojih poznanika i prijatelja sa visokim obrazovanjem.

jbg Zela svi danas hoce da budu bankari , advokati , inspektori , niko nece rukama da radi , e kad neces sad cu te oderat :D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Yebo majku, promaših struku. Mehaničar sa 7 zuba ima 5-6 puta veću satnicu od mene:D

zezno si se zela. sipak ce mehanicar uzet ove pare. ovo asa klepa raju, a mehanicar dobije svoje na kraju :D

Vidim kako žive ovi mehaničari, električari i lakireri oko mene. Većinom u velikim servisima rade oni koji nisu uspjeli sami, tek uče zanat ili nemaju pojma.

Ovi koji imaju posla su plaćeni mnogo bolje nego 99% mojih poznanika i prijatelja sa visokim obrazovanjem.

pa dobro to jeste, ako zna i ima sredstava da ulozi u opremu, zasto bi radio za nekoga, pa dobivao mozda pola onoga sto moze uzeti da radi privatno.
 
Legend
selo_veselo je napisao(la):
Liga je napisao(la):
drug... oni ti u osiguranju racunaju max. 7 do 10KM po satu... tako da se ne nadas...

jedino priznaju ako ti neko to sve odradi i posalje racun, tako bi i moglo...

sacekaj prvu cifru pa se zali poslije ako ti je malo... ;)

pa drug dobio sam cifru. 15,6 radnih sati procjena je 700KM. meni djeluje kao ok.samo sam htio ipak da provjerim. kontam ako je radni sat 50km onda je malo. ali po ovoj bunjinoj cijeni procjena je ok. pored rada, ovdje je predvidjeno lakiranje, zadnjih vrata, dijela zadnjeg blatobrana i dijela zadnje karambolke.(uz lagano kitovanje i krusenje na par mjesta).

jbg. drug... ako te ne moze pokriti onda se zali... jer u svakom slucaju im se isplati korigovati cijenu, nego odgovarati na tuzbu... ;)
 
Top