CD player problem?!

CD player problem?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle imam u autu cd player LG.. u zadnje vrijeme mi se desava da kad blicnem ili svirnem on se ugasi.. za koju minutu opet dođe sebi i opet radi.. ili ako ugasim auto i ostane kljuc na 1.stepenu (jer moze radit bez kontakta na 1.stepenu.).a kad opet upalim auto on opet ne radi... to mi se samo ponekad desavalo, al u zadnja 2-3 dana stalno... stavim taj isti player u drugi auto sve normalno radi!

zna li itko do cega je to??:icon_question:
 
Član
mario05 je napisao(la):
dakle imam u autu cd player LG.. u zadnje vrijeme mi se desava da kad blicnem ili svirnem on se ugasi.. za koju minutu opet dođe sebi i opet radi.. ili ako ugasim auto i ostane kljuc na 1.stepenu (jer moze radit bez kontakta na 1.stepenu.).a kad opet upalim auto on opet ne radi... to mi se samo ponekad desavalo, al u zadnja 2-3 dana stalno... stavim taj isti player u drugi auto sve normalno radi? zna li itko do cega je to??:icon_question:

ovo mi mirise da cu i ja zavrnut koji dinar od tebe:D,nista kad dodzes do mene pogledat ce mo sta je u pitanju,znaci radim u servisu od 9-17h pa bujrum...(jbga mora malo reklame :D)
 
oslabio aku ali spojevi zica slabi, + i -, ako je vec sve ok s kasom u drugom autu kao sto kazes,,,, meni se to desava kad u leru isforsiram bass, pa napon na aku padne ispod 12V, cime se kas automatski gasi, nakon toga upali, cim naidje prvi bass pojacalo povuce previse i samo se ugasi.....
 
Član
strujaze je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
dakle imam u autu cd player LG.. u zadnje vrijeme mi se desava da kad blicnem ili svirnem on se ugasi.. za koju minutu opet dođe sebi i opet radi.. ili ako ugasim auto i ostane kljuc na 1.stepenu (jer moze radit bez kontakta na 1.stepenu.).a kad opet upalim auto on opet ne radi... to mi se samo ponekad desavalo, al u zadnja 2-3 dana stalno... stavim taj isti player u drugi auto sve normalno radi? zna li itko do cega je to??:icon_question:

ovo mi mirise da cu i ja zavrnut koji dinar od tebe:D,nista kad dodzes do mene pogledat ce mo sta je u pitanju,znaci radim u servisu od 9-17h pa bujrum...(jbga mora malo reklame :D)

:lol: obicno kroz zenicu prolazim s kombijem.. a ovo mi se desava u mom autu..:lol:

a nezz sta bi moglo bit, da li negdje + nije dobar.. jer kad se ugasi i pjeva nemogu ga ni upalit, a idalje gore ona dugmad na njemu sto inace gori kad se upali pozicija..
 
BHT Ovisnik
ja sam imao slican problem,kao sto je zen3. naveo ,probaj samo provesti kabal s AKU na HU direkt i vidi hoces li imati problema,prvo mi je bio slab aku,njega promjenio,pa se opet pojavio problem,ja sam tako rijesio problem,i ispitaj aku na koliko radi
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ja sam imao slican problem,kao sto je zen3. naveo ,probaj samo provesti kabal s AKU na HU direkt i vidi hoces li imati problema,prvo mi je bio slab aku,njega promjenio,pa se opet pojavio problem,ja sam tako rijesio problem,i ispitaj aku na koliko radi

malo sam pregledao zice, izgledaju ok... pregledao spojeve.. pa vidjecu sutra hoce li se ista poboljsati.. a kako provjeriti na koliko radi AKU??
vise bi volio kad bi + ostao ovako jer do sada kada izvadim kljuc gasi se i HU...
 
Član
ma nema sta moze biti samo jedno od ovo dvoje slab + ili -,to ti je 10000 miliona %,provjeri to i nemas zime.....;)(za ovo mi dozes cenera odbit od one cjene za ono sto smo se dogovorili:D....sala naravno,vidi to sto sam rekao,ako slucajno ne rijesis,mada ne vjerujem,dodzi do mene pa ce mo to rijesiti)
 
Član
strujaze je napisao(la):
ma nema sta moze biti samo jedno od ovo dvoje slab + ili -,to ti je 10000 miliona %,provjeri to i nemas zime.....;)(za ovo mi dozes cenera odbit od one cjene za ono sto smo se dogovorili:D....sala naravno,vidi to sto sam rekao,ako slucajno ne rijesis,mada ne vjerujem,dodzi do mene pa ce mo to rijesiti)

sinoc sam malo pregledao one kontakte.. i onaj gdje je + je bio malo savijem, ispravio ga da stoji kao i ostali, a ostale spojeve malo ispritiskao.. i danas mi se nije gasio... vidjecemo sutra..:icon_smile:
 
Član
to je samo instalacija u pitanju ... pregledaj (il ako zelis pomenjaj) svu instalaciju i neces vise imati tih problema ;) ...
 
Član
strujaze je napisao(la):
i danas mi se nije gasio... vidjecemo sutra..:icon_smile:



rekao sam ti;)
[/quote]

:lol: jucer opet isto... opet su ugasio 3-4 puta... probat cu ukljucit AKU da ga probam dopuniti, i malo nassut vode i kiseline..:icon_cry:
 
Član
mario05 je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
i danas mi se nije gasio... vidjecemo sutra..:icon_smile:



rekao sam ti;)

:lol: jucer opet isto... opet su ugasio 3-4 puta... probat cu ukljucit AKU da ga probam dopuniti, i malo nassut vode i kiseline..:icon_cry:
[/quote]

ma meni ovo mirise da cu ja ipak zavrnut koji dinar od tebe:D...ma vidjet ce mo ne brini,nista nije nerijesivo;)
 
Član
u mene kad malo pojacas radi normalno cim malo vise samo se restartuje pa cim pocne svirati opet. i nakraju sam skuzio da je do zvucnika los mi bio jedan zvucnik i pravio spoj..
pa tako i ti provjeri zvucnike ili ti je akumulator slab kao sto su ti vec rekli ;)
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
u mene kad malo pojacas radi normalno cim malo vise samo se restartuje pa cim pocne svirati opet. i nakraju sam skuzio da je do zvucnika los mi bio jedan zvucnik i pravio spoj..
pa tako i ti provjeri zvucnike ili ti je akumulator slab kao sto su ti vec rekli ;)

hvala kolega.. pregledacu, mada evo vec 3-4 dana niko ne ostavljam poziciju upaljenu..(ono kad izadnjem u prodavaonicu itd) i negasi se.. mozda je AKUU slab.. ili bi trebao stavit nesto vise od 45Ah?:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top