Caliber 10" oval 3way,hitno 40KM

Caliber 10" oval 3way,hitno 40KM

prodajem Hifonics kick iz mog golfa,kontao sam sebi ostaviti za bore,ali kad sam vidio da mi je BOSE naprijed u vratima predomislio sam se...
radi se o dva zvucnika precnika 160mm snge po 100WRMS...
[



imam i dva Caliber trosistemca ovalna i to dijagonale od 10",snage su po 60WRMS,udaraju fino i idealni su za ploce nazad...
bili kod mene na ploci od golfa i prilikom utovara kofera u gepek sam zakacio na jednom od zvucnika za zice,moguce je njih spojiti(ja sam uspio ali nemam dobru lemilicu za to pa je jedan opet popustio)
Zvucnik radi 100%,samo ima tu manu koja se moze lako popraviti...

hifonics rezervisano

a caliberi su jos tu
 
Član
RE: hifonics 160mm i Caliber 10" oval 3way

de i meni cjenu hifonics-a posalji ...
 
Član
RE: hifonics 160mm i Caliber 10" oval 3way

Kad ponese Emiru Hifonicsove pones i ove ovalce da vidim mogul ja sta od njih napravit, dobro si ovo spojio :)
 
RE: hifonics 160mm i Caliber 10" oval 3way

adi187 je napisao(la):
Kad ponese Emiru Hifonicsove pones i ove ovalce da vidim mogul ja sta od njih napravit, dobro si ovo spojio :)

ma degen brat mi je sjebao ovo kad mi je htio pomoci ubaciti neke stvari u gepek,ja sam to zalijepio sa ljepilom sto se topi onim pistoljem,a pokusao sam zalemiti ali nije mi bogzna neka lemilica pa mi nije poslo za rukom...ponijet cu nije frka...
 
RE: hifonics 160mm i Caliber 10" oval 3way

hajmo 40KM ovalci..super hlupaju ali mi stoje dzaba,kod mene je platno nazad na karavanu...
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
prodajem Hifonics kick iz mog golfa,kontao sam sebi ostaviti za bore,ali kad sam vidio da mi je BOSE naprijed u vratima predomislio sam se...
radi se o dva zvucnika precnika 160mm snge po 100WRMS...
[



imam i dva Caliber trosistemca ovalna i to dijagonale od 10",snage su po 60WRMS,udaraju fino i idealni su za ploce nazad...
bili kod mene na ploci od golfa i prilikom utovara kofera u gepek sam zakacio na jednom od zvucnika za zice,moguce je njih spojiti(ja sam uspio ali nemam dobru lemilicu za to pa je jedan opet popustio)
Zvucnik radi 100%,samo ima tu manu koja se moze lako popraviti...

hifonics rezervisano

a caliberi su jos tu

slobodno ti zamjeni taj BOSe sa ovim hifonicsom da vidis sta je zvuk..

No high'g , now low's it is a BOSE :)
 
ove imamo ja i chuck norris vec u vratima :D

evo iz moje ruke....

a sto se tice Bose,nemogu za njih reci da su low quality...cist zvuk ko kristalna casa...mene iznenadila i snaga kad sam ih spojio reko amp-a...ali back to topik i hvala to FLY for the bump :lol:

PS: zabranjeno spamanje po oglasu da nebi admini uzeli ovo








:D
 
Top