bmw e46........mali update...opruge

bmw e46........mali update...opruge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: bmw e46........

Samo dvije glave??? Malo brate, malo...:cool::cool::cool:

Fin bmw...sto bi rekli kulturica...;)
 
Super Moderator
RE: bmw e46........

i moj je iso haman vako :D




nemos rec za ovo da je kanta jebo ga ti ah... super auto ja ga nisam prezalio... jes da je bio jaci al ipak i ovaj je mrak... koje godiste ? mislim do 2001 jer nije facelift ?

P.S.
cuvaj ga...
 
Član
RE: bmw e46........

brate ako mislis da je ovo kanta...onda ajde da mijenjamo...imam ja neku konzervu...mozda ti vise odgovara...:lol::lol::lol:
btw...extra je bembara!!!
 
Član
RE: bmw e46........

Dobra kanta pravo ;), što neko reče ima konzervi ako ti se ne sviđa :D
 
Član
RE: bmw e46........

Sina je napisao(la):
Samo dvije glave??? Malo brate, malo...:cool::cool::cool:

Fin bmw...sto bi rekli kulturica...;)

jebiga,nestade pravca...:icon_smile::icon_smile:

allroad je napisao(la):
i moj je iso haman vako :D




nemos rec za ovo da je kanta jebo ga ti ah... super auto ja ga nisam prezalio... jes da je bio jaci al ipak i ovaj je mrak... koje godiste ? mislim do 2001 jer nije facelift ?

P.S.
cuvaj ga...
je,godina je 2001 sve osim koze ima,dobar je...
 
Član
RE: bmw e46........

dobra kanta:cool: a brate jebo te sta je 200km/h ja cu s svojim bravom jtd to nabiti ko iz picke(ali na auto putu njanajanajanaj) jebo majku kad se sjetim picim ja autoputem prestizem sve zivo i nezivo kad me neki dzip nesjecam se koji prepisa isto da stojim A JA JOS IDEM 200km/h ccccc
 
Početnik
RE: bmw e46........

elmir je napisao(la):
dobra kanta:cool: a brate jebo te sta je 200km/h ja cu s svojim bravom jtd to nabiti ko iz picke(ali na auto putu njanajanajanaj) jebo majku kad se sjetim picim ja autoputem prestizem sve zivo i nezivo kad me neki dzip nesjecam se koji prepisa isto da stojim A JA JOS IDEM 200km/h ccccc

a kad si se probudio?

btw dobar BMW svidja mi se pravo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top