Blaupunkt zakljucan

Blaupunkt zakljucan

Član
Kako da provalim kod za ovo sokocalo!
Upitanju je Blaupunkt Coburg SQR 49 kasetas, trazi kod!
SN BP8470A2646166
ima i ovaj br 7 648 470 010

Evo i slika
16762894.jpg

Probao sam sa par nekih kalkulatora i nece!
 
Član
kod je obicno cetverocifreni i kao sto eddo rece svaki RTV mehanicar bi trebao znati "provaliti" kod ;)
 
Član
muha je napisao(la):
6591 ti je code

zanimljivo meni izbacuje 0314 ... ajde jbga probaj oba pa ako ne uspje nijedan javljaj ... samo muha nije ti fazon nekom serviseru izbijas 10-15 maraka iz dzepa :D ...
 
Član
eddo je napisao(la):
muha je napisao(la):
6591 ti je code

zanimljivo meni izbacuje 0314 ... ajde jbga probaj oba pa ako ne uspje nijedan javljaj ... samo muha nije ti fazon nekom serviseru izbijas 10-15 maraka iz dzepa :D ...

Ne mogu ovi kodovi, jer nrmam tipku 0 i 9, citao sam po forumuma, kazu da je star kasetas i da se mora nositi da se vadi cip pa ponisti kod, ne moze preko kalkulatora jer je star model!
Danas cu nositi, pa vam javim!
Hvala na pomoci!;)
 
Član
Malo sam u frci s poslom ali cu se potruditi da ti provjerim danas da li mozes dobiti kod iz sb ili ne...;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
Malo sam u frci s poslom ali cu se potruditi da ti provjerim danas da li mozes dobiti kod iz sb ili ne...;)
E super, ma digli mi cd iz Nissan-a,pa necu da kupujem drugi dok mu alarm nestavim,
pa mi ovaj treba!
 
Početnik
pa ukucavas tako sto za 1 tipku pritices onoliko puta broj 1 dok ti bude taj broj na display-u.. itd...

nego ti nadji manual kako se ukucava code na ovom oodelu eeg

@eddo : nije to tvoj problem :)
 
Član
Muha upravu si, evo danas sam isao kod covjeka koji to radi i nasao mi je kod 2007, radi kasetas ko sat!
Hvala na pomoci, moze lock ovde!;)
 
Top