Bestbuy HU ....

Bestbuy HU ....

Član
Ponude ima solidno cijene su različite otprilike znam gdje ko šta tuši i po kojoj cijeni, neki vele precijenjeno neki opravdano za taj HU... ali da čujem tunere...

da nedužim interesuje me:
- hu koji solidno svira sa USB-a mp3, hdd nije obavezno ali poželjno
- da fino izgleda boje koje dominiraju: crvene tipke plavo ili bijelo osvjetljenje,
- ako ima i bluetooth još bolje,
- garancija pod obavezno bar 1g,
- skidanje pločice isto,
- 2 perouta nebi bilo loše

Ostale drkalice manje više me neinerersuju i netražim ništa više od HU, nepatim od marke koje ću kupiti interesuje me bestbuy i opravdanost uloženih para,

Ps: neinteresuje me polovno no spaming na pp ;)
 
uzeo kod muhe onaj ALPINE 100EUB, zvukom mnogo jaci i bolji od sonya, sa usb reprodukuje kao i sa diska, disk i ne koristim maltene, osvjetljenje plave 4 tipke, ostale crvene i display bijeli, garancija, plocica odvojiva, kutijica,,,,,

jedina mana s opcijama je, ber ovaj model, nula, osiromasen opcijama maximalno, pa me to u pocetku razocaralo, ali navikne se i na to,,,,, u svakos slucaju ja zadovoljan, 1 par perouta ima, a cijena, u odnosu na kvalitet, i nije previse, 200KM

moja preporuka ide ovome, a ako ti treba nesto za svaki dan i ne treba kvalitet extra, sony prolazi, koristio ga godinu nikad nista problema, ali im cijena brzo pada. Kazu da obavezno crkavaju laseri nakon godinu dvije, nisam imao problema tako da to ne mogu tvrditi, jedino sto jeste je da su povoljniji od ALPINE
 
Član
dosta bolji model je CDE-111RM a skuplji je neznatno...

sad nezz do koje cifre ides...
http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=460&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=6

ili ovako nesto...
http://www.caraudio.ba/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=449&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=6
 
Član
ja trenutno balim za ovim playerom, postoji mala mogucnost i da se odlucim na kupovinu istog, al otom potom:

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/MVH-8200BT/index.html
 
Početnik
eddo je napisao(la):
ja trenutno balim za ovim playerom, postoji mala mogucnost i da se odlucim na kupovinu istog, al otom potom:

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/121/61/MVH-8200BT/index.html


ubacili su podrsku ua SD kartice :) juhuuuuuuuuuuuuuuuu sad su zvanicno u kategoriji sa ostalim cajna madafaka proizvodjacima....



@ aServis

evo ga jedan


ALPINE CDE-113BT - 399KM - garancija 12 mjeseci



productpic_CDE113BT_02.jpg



Ugrađen Parrot Bluetooth

Pomoću ugrađenog Parrot Bluetooth-a® ovaj Vam CD Radio pruža mogućnost korištenja vašeg mobilnog telefona bez ruku te pristup Vašem telefonskom imeniku. Funkcija poništavanja buke osigurava Vam čist i jasan zvuk. Nadogradnja Parrot softvera pruža podršku za Vaše buduće telefone.


Povezivost na iPod®

* Način povezivanja: Full Speed™ veza
* Povezivanje: Full Speed™ kabel (KCE-433iV) priložen
* Izvor: Posebni iPod® Source
* Compatibility for iPod®: iPod® pete generacije, iPod® nano prva, druga, treća i četvrta generacija, iPod® classic, iPod® touch prva i druga generacija
* Radi s iPhone-om
* M.I.X. (nasumično biranje) mogućnost: Pjesma,Album, Sve
* Biranje glazbe
* Moguće sortiranje: Lista pjesama, izvođač, pjesma, žanr, kompozitor, audiobook
* Postotno pretraživanje: Postotno pretraživanje
* Informacije na zaslonu: Izvođač, pjesma, album
* Jednostavna navigacija:Brzo pretraživanje

Reproduktor diskova

* Podržani diskovi: CD reproduktor
* Podržani formati s diska: CD/CD-R/CD-RW
* Reprodukcija glazbe: MP3/AAC/WMA reprodukcija
* DAC: 1Bit DAC (digitalno-analogni pretvarač)
* Utišavanje do nule: 0 - bitno utišavanje
* Digitalni servo mehanizam: Digitalni servo mehanizam
* Senzor: Glazbeni senzor za pretraživanje i ponavljanje
* Kontrola reprodukcije: Reprodukcija/Pauza/Naprijed/Natrag
* M.I.X. način: One (nasumično u direktoriju)/All (nasumično u svim direktorijimay)/Random (nasumično na CD-u)
* Jednostavna navigacija: Brzo pretraživanje

USB veza: USB kabel priložen


* USB povezivost: Ulaz na prednjoj ploči
* Podržani formati glazbe: MP3/AAC/WMA reprodukcija

Podešavanje zvuka

* Razina Subwoofera: Podešavanje razine subwoofera
* Filter za visoke tonove: Podešavanje filtera za visoke tonove (High Pass Filter)
* Razina basa:podešavanje razine basa
* Centriranje frekvencije basa:podešavanje centriranja frekvencije basa
* Opseg basa: Q podešavanje
* Razina visokih tonova: Podešavanje visokih tonova basa
* Centriranje frekvencije visokih tonova: Podešavanje frekvencije visokih tonova
* Zvučnost: Značajka zvučnosti

Općenito

* Izlazna snaga: 4 x 50 W pojačalo velike snage
* Zaslon: Bijeli LCD (14 segmenata)
* Način upravljanja: Okretni multifunkcijski kontroler
* Boja fronte: Crna
* Boja osvjetljenja: Zelena, žuta, plava i crvena boja tipki
* Predizlaz: 2 predizlaza (2 V )

* AUX-In (vanjski ulaz): Prednji AUX ulaz (3.5mm mini jack) / Full Speed AUX + (Potreban KCE-237B)
* Kontrola s upravljača vozila: Spreman za upravljanja s tvorničkih komandi upravljača vozila (uz adapter)
* Bas i visoki tonovi: Kontrola basa i visokih tonova
* Kontrola razine zvučnika: Prednji/zadnji, lijevi/desni
* DIN veličina okvira maske: Demontažni DIN okvir
* Prednja pločica: Demontažna prednja pločica (zaštita od krađe)
* Zatamnjenje: Ulaz za zatamnjenje osvjetljenja
* Napajanje pojačala antene: Izlaz za antenu s pojačalom
* Daljinsko uključivanje: Izlaz za daljinsko uključivanje pojačala
* Prekid zvuka: Ulaz za prekid zvuka
 
Član
^ baš po mjeri

Nego ove nove prinove CDE-126BT, CDE-125BT jesul šta bolje - gore u odnosu na 113bt
 
Početnik
razlika je u tome sto nova oba modela se rade iskljucivo u black varijanti tj nema vise silver modela kao sto je bio 114 :)


thats it...
 
Top