Beli grom iz Zgb

Beli grom iz Zgb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da i ja prestavim svoju vozilicu..
Znaci rijec je o Golfu MK3 1996.godine,u njemu je motor 1.8,auto od opreme nema nista..al cu se potruditi da ga koliko toliko sredim..za sada nsiam bas nis puno napravio na njemu..jer sam dosta para dao na popravak..u zadnje vrijeme dosta sam popravio na njemu ostalo mi je jos par stvari(gas sajla,plastika za saltanje brzina)..jedino sto sam ubacio korisno je pioneer i cukicu GTI look..planovi su veliki..a para se nema:D
posto sada krecem na faks pa se nadam da cu tu nes uspjet zaraditi
evo par slikica dok je bio u hladu iza zgrade:
golf34.png


golf45.png
 
Član
nisam ti ja taj stajl ja vise volim nes napraviti do kraja.ak me kontas plan je kupiti prov farove i zdanej stopice s ledicama..branik look golf v neki pragovi spojler neki mali i onda kombinirati crno crvenu boju ili crno sivu..al vijdeti cu ak dobijem negdje 30 0000kn to trebam raditi..

devil tnx al i nije bas nes ocuvan da ti budem iskren samo se ne vidi na ovoj slici.. iza mmi je udaren pa majstor nije dobro uradio i sada glupo izlgeda hrda je pocela svagdje pomalo al na ovoj se slici ne vidi..ugl imam planove..za pocetak cu sam srediti muziku..jer je moguce da ode na prodaju a muziku uvijek mogu izvaditi..
 
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......
 
Član
renault_fan je napisao(la):
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......


Ti MORA da se zajebavas?
 

IGY

Član
trizex je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......


Ti MORA da se zajebavas?

bice da je tako :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
trizex je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......


Ti MORA da se zajebavas?

:lol:

za pocetak zakucavanje i felgice pa onda lagano;)
 
Član
slazem se armine..mislim da je dosta zakucan..jer on ima ne sebi vise gume nego sto je doso..tako da ne mislim ga vise zakucavati samo kupiti vece felge a tanje gume..
 
trizex je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......


Ti MORA da se zajebavas?

po meni je to prejako na autu....nazad siroke gume nekako mi to vrh kad vidim na autu....kod mene frend na mercu c220 ima takve i felge 16'-ke...
 
Član
renault_fan je napisao(la):
trizex je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
prosiri mu zadnje obrve,krov u crno,nazad black stoplampe,napred angel eyes farove....jedan yap style auspuh...i felge neke 15' nazad 245/50 i napred 225/50 idealno za tuning......


Ti MORA da se zajebavas?

po meni je to prejako na autu....nazad siroke gume nekako mi to vrh kad vidim na autu....kod mene frend na mercu c220 ima takve i felge 16'-ke...

po meni bi bilo prejako kad ti vise nebi tako glupe komentare stavljo na forum il jos bolje da ne stavljas nikako jer ti izgleda ne ide. :D
 
Član
Ma vidim ja da su tebi finansije problem, a ideja nikad ne fali, lep golfic, ne izgleda tako lose kao sto kazes....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top