AUTO OTPADI

AUTO OTPADI

Trebaju mi brojevi telefona auto otpada za bmw u Tuzlanskom kantonu,konkretno mi treba tacho za 728i 96 god. Unaprijed hvala ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
Trebaju mi brojevi telefona auto otpada za bmw u Tuzlanskom kantonu,konkretno mi treba tacho za 728i 96 god. Unaprijed hvala ;)

nadji bobana u lukavcu bude ima negdje ovde broj ili na piku on ima samo BMW evo ti njegov br+38761941390 a na piku je gox
 
Zdravo, trebao bi mi broj telefona ili ime nekog otpada blizu Sarajeva koji ima dosta dijelova za Seata Ibizu mk2. Unaprijed hvala.
 
Član
Da li iko ima broj auto otpada "JAPANAC" ili tako nešto iz Pazarića ili zna za neki otpad blizu Sarajeva da ima dijelove za Isuzu Trooper/rodeo,
 
Član
Ljudi treba mi neki otpad za starija vozila, oldtimere il ako neko zna gdje bi mogao nabavit Sajbu za mog pola.. 1980. godiste
bio bi veoma zahvalan!vwpolo.jpgcuo sam da ima u visokom na otpadu ali ne mogu doc do broja a nebih da hodam bez veze nije mi blizu.. o ovom polu na slici se radi pozz
 
Član
Hitno mi je potreban neki otpad koji je dobro snabdjeven Fordovim dijelovima, trazim spaner mikro remena za Fiestu '99 god, 1.25 motor. Svaka info bi mi dobro dosla. Hvala!
 
Član
Nema veze, ima brza posta. Hvala ti druze, sada cu zvati
EDIT: Nema evo, ako jos neko zna nek javi ;)
 
Poslednja izmena:
Top