Auto kuca u Zenici

Auto kuca u Zenici

MTR

Član
tito , iz uvoza : moze se ta Afa uzet na cijene od 4000-5000 eur ( 2,4 M-Jet sa 170 ili nesto malo vise konja ) sa dobrom opremom tj : oko ili do 120000 KM do registracije
 
MTR je napisao(la):
tito , iz uvoza : moze se ta Afa uzet na cijene od 4000-5000 eur ( 2,4 M-Jet sa 170 ili nesto malo vise konja ) sa dobrom opremom tj : oko ili do 120000 KM do registracije

ma ja onda ocito fulam dje treba da gledam...mobile.de ili autocout npr puno vise kostaju...
 
Član
hmm ovakvu alfu u italiji nemozes naci po te pare mozda za te ali ne bas ta oprema,nesto nevalja bar ja mislim tako..
 

MTR

Član
pusti ti sta pise na Mobile , to je ofiraza , ja svakog trgovca gore skidam po 30 % , uvijek odvadi po 15-20 % od cijene i izbij onaj 19 % Mwst tako da dobijas start cijenu za cjenkanje ( izbijanje : cijena podijeljeno sa 1.19 % )
 
Član
Ovoj alfi je garant skinuto kilometraze, a opet mozda moze i da radi bez vecih problema jos finih kilometra ili da relativno brzo nesto ode, macak u vreci svakako...
 
Član
drug provjerit cemo sutra,skoda koju mi je drug kupio skoro je u besprijekornom stanju,bas zbog rodjaka koji mu radi gore dobio je dobro auto,prezadovoljan je dobijenim,a ja cu ti sutra provjerit sta i kako,,mada iskreno i meni je sve ovo sumnjivo,ali ne mora da bude,,opet vidjet cemo;)
 
Član
Potrebna pomoć oko iskustava oko auto kuće Kobić...može na PM, ili da nazovem ostavite broj u inbox, želim doći pogledati a vjerovatno i kupiti ovaj auto :
http://www.pik.ba/artikal/5491858/opel-insignia-2-0-cdti-cosmo-limuzina/

cijena djeluje povoljno, ne znam kako jer vani je slična cijena, zanimaju me ljudi koji su kupili auto ili neko blizak njima je kupio tu auto, nagađanja i tračevi me ne zanimaju.Hvala unaprijed.Najvažnije mi je je li dozvoljavaju provjeru auta, da nije udarano kilometražu-i to ne mislim provjeru sata nego provjeru kilometraže motora...
 
Član
Moj rođak kupovao od njih nedavno auto extra sve zadovoljan otisao pogledao,rezervisao sutra donjeo keš lagano papire sredili sve bez problema ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Moj rođak kupovao od njih nedavno auto extra sve zadovoljan otisao pogledao,rezervisao sutra donjeo keš lagano papire sredili sve bez problema ;)

koje auto je bilo u pitanju?
 
Top