auta za americko trziste

auta za americko trziste

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zanima me zna li ko ima li razlike u dijelovima za isti model auta pravljen za americko i za europsko trziste, evo recimo konkretno wv bora ili jetta 2001 god mi se nudi za neke fine pare uvezena iz amerike ali nisam siguran je li to u sustini isto auto sa istim dijelovima kao i bora za europsko trziste???:icon_question:
 
Član
Ima nekih razlika, prije svega u ovjesu i kocnicama, a tu su i svjetla i jos neki djelovi drugaciji...
 
Putovanja.ba
Administrator
Uzmemo li u obzir da auta koja dovlace su cesto tj u vecini slucajeva udarana ili ostecena, nebih se igrao, dosta dijelova ima koje ne pasu sa auta iz EU iako lice isto.

Onda i gorivo, zna dosta problema nase gorivo da napravi.
 
Konkretno moje auto je za americko trziste i izmedju Eclipse za njihovo i evropsko ima dosta razlike pa i u samim dijelovima karoserije, a mislim i da je ista stvar sa vecinom drugih auta.Nije sve normalno razlicito, ali ima dosta toga sto jeste
 
Početnik
moj prijatelj zivi na dva kontinenta i ovamo je dovezao dva automobila iz sjeverne amerike... mazda i chrysler... mazdu vozi ovdje vec sigurno 7-8 godina, a chrysler je jedno 2 ili 3... koliko ja znam, nije imao do sada nikakvih problema... doduse, ne moze otici u trafiku i kupit far kao sto moze za juga ili golfa (figurativno receno), ali zato naruci iz ovlastenog servisa i dobije... vidim da sad dosta raje uzima neke 4x4 sto dolaze iz amerike ili kanade, voze ih i nisam bas cula da se neko posebno zali... doduse, ja ne bih potegla za tim izborom, ali ja i nisam pobornik second-hand vozila, tako da... mozda moj sud nije bas najkorisniji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top