Atest za auto-gas skočio sa 80 na 410 KM

Atest za auto-gas skočio sa 80 na 410 KM

Član
uhvatili ste se plina,plin je zadnje,zamjena motora kostati ce 200 + PDV od komplementarnog a od nekog dzigibau 400 + PDV.
dalje saobracajna policija imati ce pravo svako vozilo poslati na certifikaciju i podvrgnuti ispitivanju tako da siroke felge koje vire van vozila,gewinde i ostalo zaboravite ukoliko se budu pridrzavali slova zakona,a hoce jer drzavi treba para,imate ovo iz cjenovnika
Ispitivanje vozila kod
ostalih promjena
150 + 50 po
radnom satu
ispitivaca (max
250)
L, M1, N1, O1 i O2
250 + 50 po
radnom satu
ispitiva~a (max
350)
M2, M3, N2, N3, O3, O4,
T, C i radnemašine
 
Član
Jel tačna ova cijena?

Drugo ja sam za kvalitetne ateste i za kvalitetnu robu ne samo ove robe koja se odnosi na plin već na sve...svi gledaj segment ekonomije i ekologije a zaštite niko....
 
Joj lopovluka bože dragi,pa ovo samo kod nas ima,vidjeli da se narod snalazi kako zna i umije pa sad i tu udaraju......:icon_mad:
 
Legend
sreca moja pa sam prije mjesec uveo plin u saobracajnu:icon_smile: ali stvarno je pretjerano, sve poskupilo sto je vise moglo a plate i dalje jadne, hoce od naroda sirotinju da naprave :icon_mad::icon_mad:
 
http://www.bhtuning.com/cudno-prebacivanje-na-plin-t-65865.html#pid1019269
pomagajte ljudi,, imam problem sa ovim smecem od plina,,, uradio sam atest:icon_biggrin:
 
Član
ja imam atest i nosim taj papir sa sobom... al nisam jos u saobracajnu nista uvodio:icon_eek::icon_eek:???
 
Top