Atest za auto-gas skočio sa 80 na 410 KM

Atest za auto-gas skočio sa 80 na 410 KM

Član
http://www.nezavisne.com/automobili/novosti/Atest-za-auto-gas-skocio-sa-80-na-410-KM-115494.html
 
Član
zivjeti u Bosni, ne procjenjivo, svaki dan imas novo iznenadjenje, zar to nije divno :cool:
***** im sve po kucnom listu!!!:icon_mad:
 
Legend
Glasajte za nase i vase nacionalne predstavnike, jer kad god pomislite da ne moze biti gore...
ONI NAS IZNENADE... :lol:
 
Član
Mi smo za sve ovo krivi, jer smo neutesana i jebena stoka koja samo da svoj glas onom tko nam najbolje proda maglu (čitaj nacionalisti), i četiri godina nas boli Qrac za sve...a znamo samo međusobno žugat i kukat, a nikako izać na ulice i nešto poduzeti...Govnari iz Vlasti samo smišljaju i izmišljaju nove namete... kad će nam više prekipjeti...***** ti naš mentalitet
 
Član
minimum dva mjeseca nije se mogo uradit atest cekala se ova odluka
pa u njemackojj 63€ i jos nesto sitno atest za lpg
 
Član
Šta je čudno? Ista stvar se prije 3-4 godine dogodila u Hrvatskoj. Mamili su ljude na ugradnju plinskih instalacija, gurali priču o uštedi i ekologiji i onda toliko dignuli cijene zakonima da je većini ljudi neisplativo ugraditi plin u auto.
 
Član
Liga je napisao(la):
Glasajte za nase i vase nacionalne predstavnike, jer kad god pomislite da ne moze biti gore...
ONI NAS IZNENADE... :lol:
Zato ja ne glasam za nikoga ebem im majku svima svi su isti,balkanski seljacko-pljackasko-grabeski mentalitet,jednom sam glasao za Lijanovica jer mi se isplatilo dobio sam 100 maraka,bar neka korist od guzonja :lol:
 
ovo je stvarno sramota,, atest kosta kao registracija vozila:icon_mad:
sreca pa sam na vrijeme uradio taj atest,, brat bratu nije bas ni 80km vec,,
100km +brza posta 10km+ vandredni tehnicki 40+ nova dokumenta i sl 15km
znaci 165km ravno,, i to je bilo puno kad se uzme u obzir standard stanovnistva,, a za ovo
poskupljenje nemam komentara:icon_mad:
 
Top